Kitap alımına ayda kaç TL harcıyorsunuz ?

kitap alımına ayda kaç TL harcıyorsunuz ? bakalım nasıl yanıtlar gelecek

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Kitapfuarına yakın zamanlarda kitap almıyorum alacaklarımın listesini yapıp fuardan alırım en az 30-35 tane alırım bu da bana 300-400 tl ye mal oluyor.O kitaplar bittiğinde aylık 100 tl falan harcıyorum sadece netten aldığım kitaplara.

0|0
    0|0
  • bu ay 60 lıra verdim kıtaplara hepsıde bitti :)

0|0
    0|1
  • Kitap sıkıcı ise 1 aya anca okurum sürükleyici ise 2 günde bitiririm. Aylık kaç kitap okuduğum değişiyor. Ama en çok parayı kitaplara harcadığım gerçeği de var.

0|0
    0|1
    • Ne gereği var bu kadar masrafa zaten filmleri yapılıyor.

• Seviyorum kitap okumayı. Çoğu zaman filmleri izlerken sıkılıyorum ama kitapta öyle değil. Huzur veriyor hem bana

• Çok harcarım.mesela agustos ayında beşyüz tl,ciddiyim.Gerçi bunlar yurtdısından geldiği için pahalıydı ama.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Hiç harcamıyorum...

0|1
    0|0
  • ww.kitapdiyari.com şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadan alışveriş yaptığım tek site.fiyatları da piyasa fiyatlarının genel olarak altında.bu siteden ucuzunu görmedim ben eğer sizin bildiğiniz varsa benimle paylaşırsanız sevinirim. ww.kitapdiyari.com

0|0
    0|0
  • bizim üni nin kütüphanesi duruyor arkadaş,istifçileğe karşıyım.ayda 20 civarı oluyor kitap sayım genellikle istediğin rakamla çarp

0|0
    0|1
  • kanka ben bu sene baslıcam kitap okumaya

0|1
    0|0
  • Roman ise kastın ayda 0 tl :D ders kitaplarına 60 tl üzeri gidiyor.

0|0
    0|0
  • Yılda bile harcamıyorum çok gezen tarafındayım ben

0|1
    0|0
  • 25-50 TL arası gerçi korsan alsak 15 TL ye bitiririz işi :D

0|1
    0|0
  • 3 gun once 25 tl verdim.

50 tl yi gecmez

0|1
    0|0