Sonbaharı en iyi anlatan şarkılar?

Merhaba K.S. ahalisi.Nasılsınız? Geçelim hal hatırı...

Sizden öyle şarkılar istiyorum ki sadece sonbaharı anlatmakla kalmasın, sonbahara ait tüm hisleri içinde taşısın...

His olarak sonbahara en çok yakıştırdığınız şarkılar neler, tam olarak bunu sormaya çalışıyorum aslında.

Şimdiden teşekkürler.

Bir de soru içinde küçük bir soru sorayım, sonbahar size neleri anımsatıyor?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• sonbahar denince aklıma kasvetli hava,yere düşen sararmış yapraklar,hüzün geliyor..zaten az kaldı girmemize:)

sonbahar şarkısı olarakta 3 tane var sevdiğim.ZERRİN ÖZER:HER SONBAHAR

SEZEN AKSU: SONBAHAR:))

YILDIRIM GÜRSES:SONBAHAR RÜZGARLARI

0|0
    0|0
    • Aslında direk sonbahar geçmese de olur :)

Yani hüzünlü havasıyla, şarkının bahsettiği renk tonlarıyla...

Mesela yağmur yağıyor, tüm renkler sarı ve tonlarına kaçıyor. Ve siz camdan bakarken bir şarkı dinliyorsunuz :) İşte sonbaharı en güzel anlatan şarkı budur... Bana kalırsa.

• sonradan gizlendin evet gördüm seni:)))))

• önemli değil, soru sorularımda gözükmesin yeter :D

Erkekler Ne Diyor 1

• İstanbul'da sonbahar var ilk aklıma gelen.. Teoman'ın en naif şarkılarından biri..

link

"Puslu soğuk hava, dökülen yapraklar, en sevdiğim mevsimdi sarı sonbahar : artık değil.." Candan Erçetin şarkısı da sonbahar şarkısı sayılır.. link

Ama bana göre en kallavi şarkı Tual'in Kasım'ıdır.. İçinde sonbahar geçmez belki, nalına mıhına vurmaz havanın, suyun, rüzgarın.. Ama hem sözleri, hem müziğiyle "sonbahar geldi böyle oldu" şarkısıdır..

link

Boşverin aklı pantolon kemeri seviyesinde KS'cilerin konuya ilgi göstermemesini.. Soru güzeldi.. 5* aldı :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sonbahar deyince aklıma yağmur geliyor , bi' de üzerine basınca çatırdayan yapraklar .. şarkı ise garip ama Zamfir-Einsamer Hirte .. link

0|0
    0|0
    • yağmur yağdığı an bunu deneyeceğim :)

Yükleniyor...