Saçlarına papatya suyu kullanan kızlar :)

Papatya alıp kaynatsam yarısını bugün, yarısınıda yarın kullansam olur mu? yoksa yarına yenı bir papatya mı kaynatmalıyım

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben buzdolabını koymuştum bişey olmaz.. Ama hiç bir faydasını göremedim. Güneşe çıkıp bekledim ama saç renginde değişiklik olmadı. En iyisi ısırgan suyu :))

1|0
    0|0
    • Ama 1 kerede olmuyormuş 4,5 defa yapman gerekıyormuş :)

• cok tesekkur ederım :)

• Rica edrm :))

Erkekler Ne Diyor 4

• kızlar için geçerli değil bende kullanıyorum ve tarifini vereyim kısaca

papatyayı kaynat rengi sararıncaya kadar kaynamış olsun... ve soğuyuncaya kadar bekle sonra tortularını süzmek için bir tülbentden geçir sonra da kurudukça saçlarına sür... ama etkin olmasını istiyorsan güneşte kalmaya çalış saçların güneşte kurusun... hergün hergün kaynatmana gerek yok :)

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim, peki soğumasını beklememek için buzluga atsam 10 dakıka sonra cıkarsam ? :)

• bende denize gidicem o zaman yaparım :)

• ya bir sey olmaz demeyin çingene saçları gibi olur o ne oyle ya git adam akıllı boyat iste ne renk istiyorsan

0|0
    1|0
    • Bende boyamasını bilirdim, ayrıca çingenelerde ne varmış? Saçım zaten kumral bir iki ton açmak istiyorum .

• saçlarımı suana kadar hiç boyamadım boyamamda. Sağol

• bende zaten bir iki ton açman konusunda yardımcı olacaktım papatya suyu zararlı gler saça lastik gibi olur sonraa

• Hiç duymamıştım ama dene bir nasıl olacak

0|0
    0|0
  • ben olsam direk papatyayı dikerim adslkfjdsfkş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bir sey farketmez yeni kaynatmana gerek yok canım :)

saçın kuru nemli farketmez papatya suyunu süzdükten sonra at papatyalara su ılıyınca saçını suyn içine sok ya da istersen elinle ya da baska bir şeyle sür ayrıca 1 denemede öyle saç rengi açılmaz dikkat!. 4-5 denemeden sonra açılır. saçın boyalı ya da koyu renkse renk farketmesini bekleme çünkü işe yaramıyor pek

1|0
    0|0
  • Papatya suyu için eczaneden papatyaları özel olarak alıyorsun.. Alman papatyasıydı yanlıs hatırlamıyorsam.. Papatyaları kaynatıp bir gün aralıkla saçlarına sürüyorsun, güneşde bekletiyorsun.

1|0
    0|0
  • güneş lazım tek başına açmaz

1|0
    0|0
  • ben kullandım şekila da gördüğün gibi yani profilde hiç bir faydasını görmedim ama saçların açık renkse bilemem

1|0
    0|0
    • malesef gizliden sormuşsun göremiyorum, sanırım 4-5 defa yapmak gerekiyor

• yoo bir şey olmaz yapabilirsiin

1|0
    0|0
    • aktardan alıp kaynattım, sogusun bugun surucem, yarısınıda yarın surucem etkılı olur ınsallah:)

• evet güneş gerekiyor da ısı olsa da yetiyor yani kışın ben yapabildim mesela da tabii güneş kadar hemen açmıyor o doğru

• çok teşekkür ederim :)

Yükleniyor...