Inanamiyorum, film gibi oldu resmen..

Arkadaslar benim sevdigim adam benden cok uzakta enistemin kuzeni ben yurtt disinda yasiyorum fakat 1, 5 sene once ona asik oldum hep konusmaya basladik. O birden bire durmustu hic yazmiyordu, aramiyordu..hep ben yazdim, hep ben sordum sonunda ne oldugunu soyledim ''sana karsi hic bir sey hissetmiyorum...'' demisti ben yikilmistim onca umud verip gitmisti aslinda ''biz'' diye bir sey yoktu hic sevgili olmadik gelelim asil konuya ben 5 gun once geldim Turkiyeye ablamlara geldim 2 gun sonra onun ailesi ve o geldi ben ablamin bebeginle ugurasiyordum diger odada tam o zaman benim asik oldugum adam enistemle disari cikip bir sey almasi lazimmis cuzdanindan tam da para cikariyormus enisteme bozuk para lazimmis (bunu bana ablam anlatiyor) tam da o an bir resim dusmus cuzdanindan ama resmin ustu kapali dusmus gormemisler. Tam yere bir sey dusurdun diyecekken gitmisler misafirler bebege bakmak icin benim yanima geliyordular o an ablam bakmis resimde benim resmim varmis. Sonra bana gosterdi sasirdim resim benimdi ve dusururken resmi hic fark etmemis bu ne demek oluyor allahim ya? Geldiklerinde hic bir sey demedik ona resmi de cevirmedik utanir falan diye..

Bu ne demek ki? Tesekkur ederim..

Güncellemeler:
Bana aslinda cok gucenmisti...kavga etmistik. Cok gururlu biridir aslinda.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Benimde okuldan birinin resmi var cüzdanda 1 yıldır duruyor çıkarıp atmaya üşendim.

0|1
    0|0
    • Oda mi usendi ? :D

• Aynen biz üşenmeyi çok seviyoruz o kişide bayan olsa bari görende bu kim oğlancı mısın diyecek ama hiiç atmaya üşeniyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• AİLESİ İSTEMİYODUR ÖYLE DEMEK ZORUNDA KALMIŞTIR

1|0
    0|0
Yükleniyor...