Cem adrian. Cem Adrian ve yine CEM ADRİAN.. :)

Cem Adrian müziğin 2. adı demek oluyor bence. Çok etkili bir sesi var ve diğer sanatçılardan çok çok farklı bir özelliğe sahip.. Cem Adrian hakkındaki düşüncelerini merak ediyorum. Mümkünse saygı sınırları çerçevesinde olsun..

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Cem Adrian bambaşka bir tarz çok seviyorum ayrıca dünya görüşlerini de çok severim bir çok ks üyesinden daha güzel bir beyni var. herkes alınmasın aşağıda cem adrian dinleyenleri ergenler olarak nitelendiren arkadaşa vb kişilere hitaben diyorum bunu. Cem adrian dinlemek genelde beni hüzne sokuyor olsa da kendisi bir çeşit bağımlılık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cem Adrian gibi bir müzisyen bir daha dünyaya gelmez,gerçekten müthiş. Klipleride çok değişik :D Ben seviyorum..

3|0
    0|0
  • Herkesin kulagı bir degil.

0|0
    0|0
  • Ergen ve kaşarlanmış duygular olarak ikiye ayrılan ruh tiplemelerinin dinlediği kaliteli bir sanatçı kişiliğidir. Eşsiz bir sesi vardır fakat bir yerden sonra genelde sıkar. (Ergenken az dinlemedim.

0|0
    1|0
    • Ah ah günümüz cehaleti, kendi sevmediği herşeyi ergenlik, kezbanlık, kamillik olarak nitelendirmeyi bir borç biliyor. yazık.

• Evet çok güzel şarkılar söylüyor.

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • Saygı çerçevesi içinde bok gibi sesi var.. Daha farklı bir açılımı yok..

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öyle çok çok beğenmiyorum açıkçası.

Bunu tercih ederim link

0|0
    0|0
  • Sesi, şarkıları eşsiz ya. Dinledikce dinleyesim geliyo özellikle masal şarkısını çok seviyorum. Cem adrian iyidir iyi

1|0
    0|0
Yükleniyor...