Bir dizi senaryosu yazacak olsaydınız konusu ne olurdu?

Eminim sitede ki çoğu üye artık kalıplaşan ve bizleri bayan Türk yapımı tv dizilerinden bir hayli sıkılmıştır.

Peki siz bir dizi senaryosu yazacak olsaydınız konusu ne olurdu?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Yani ana konusu var ama 70 bölümlere kadar diziyi getirebilir miydim bilmiyorum... Benim konum aşk olurdu... Ama tanışmaları yaşadıkları biraz ilginç bir aşk :) başroldeki kızla oğlanı dizide de oyuncu yapardım ve dizi içinde dizi çekerler onlarda başroldeymiş ve oğlan kızla kamera karşısında aslında oynamıyormuş resmen gerçekten yaşıyormuş gibi...ama oğlan kıza söyleyemiyor bunu bir türlü tabi mesela bir sahne çekecekler öpüşme sahnesi.. normal bir oyuncu için bu sıradan ama oğlan kalpten gidiyormuş gibi olurdu bu sırada da komik olaylar yaşanırdı... ... ilk sezon bunları kavuşturmazdım romantik komedi tadında olurdu :)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Harbıdende kuscam artık bu dızılerden hep aynı konu hıc degısmez bırı kaybolur dızının sonunda bulurlar bır sır vardır dızının sonunda ogrenırler :) ben olsam gerceklık payı yuksek bır dızı cekerdım dızı sadece 3 kısının arasında gecmezdı senaryoya henuz karar veremedım bıraz korku bıraz gerılım bıraz komedı bıraz dram dengesız bır dızı olurdu bızede boylesı yakısır :)

0|1
    0|0
  • Küçük bir kız... Babası annesini gözleri önünde öldürüyo sonra babası tutuklanınca ona amcası bakmaya başlıyo amcası ona tecavüz ediyo sonra kız erkeklerden tiksiniyo yetimhaneye veriliyo büyüdüğünde güzel ve seksi bir seri katil oluyo erkekleri baştan çıkarıp penislerinden vurup öldürüyo... Falan filan.

1|0
    0|0
  • Tecavüze uğrayan küçük kızın vahim sonu :D

0|0
    0|0
  • Diziler isterse mükemmel bi' senaryoya sahip olsun , bi' süre sonra durum kabızlaşıyor ,aynı döngü .. sıkıcı =/

0|0
    0|0
  • İspanya İç Savaşı'nda gelişen olaylar ve milliyetçilerin zaferini anlatan bir dizi.

0|0
    0|0
  • Komedi macera bilim kurgu tarzında hepsini karıştırıp bir aşk dizisi çekerdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• para için yazacaksam aşk,ihanet vs vs türlü türlü saçma sapan konular olurdu,sanat için yazacaksam bilim kurgu,dram ve aksiyon üçlüsünü harmanlayıp yazardım

0|1
    0|0
  • Gokyuzunde yasadigi varsayilan ( makaryus ) makarna canavarinin ulkemde esir aldigi ve

hüloooooggggg denilen bir programla bu devsirme leri komur ve makarna ile ca

lisan robotlara ceviren sisteme karsi savasan milliyetci insanlarla ilgili dizi de olur filmde olur yani.

Erotik sahne koymam ama artik herkezin migdesi bulanmaya basladi boyle basit

konlardan..

0|1
    0|0
  • Aşk ve seks olmayan kadınların öldürüldüğü işkence gördüğü katledildiği kafalarının kesildiği bir dizi oldu :DDDD

Bakalım eksi rekoru kıracak mıyım :DDDD

0|0
    0|0
  • zamanda yolculuk

0|0
    0|0
  • cocuklarin sacma oyunlarini konu alan birsey tahta kiliclarla kafalarini yarmalari ilginc aha dizinin adinida buldum game of plank.. tahta oyunlari :P

0|0
    0|0
  • Cingenelerin hayatini anlatan bir senaryom olurdu ama dram seklinde

0|0
    0|0
  • istanbulda gece hayatı ile ilgili olurdu herhalde

0|0
    0|0
  • Bilgisayar bağımlısı, psikolojisi bozuk, asosyal bir gencin dramını konu edinirdim...

0|0
    0|0
  • aşk entrika şehvet şöhret :

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Seri katil dizisi çekerdim.Millette az heyecan merak olsun 40- 50 dk olurdu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...