Kapat

Gençler film önerin lütfen :))

Arkadaslar biliyorum bu konuylla ilgili cok baslik var ama bana hitlerinizi yani sizin icin ilk 5te olan filmleri onerirmisiniz film izliycemdebulamiyorum ama hibt filmleri haric cevaplariniz icin simdiden tteşekkürler :)))

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• korku ve gerilim seviyosan -> Unborn, I'm Legend, Son Durak 5

yok be ben aksiyon yaşıcam dersen -> Taşıyıcı serisi, Chennem Melekleri serisi, Banlieue 13, Cehennemde, Hızlı ve öfkeli serisi, Tetikçi

ne ekşını ben vurdulu kırdılı dövüş isterim dersen -> Yenilmez 3

gençlik ya da komedi diyorsan da -> EuroTrip, Korkunç bir Film 5, Step Up serisi, 17 Again, Hangover serisi, Buz devri serisi, Gol serisi, Seksi Futbolcu.

begenmezsen dahası vardır biraz daha düşünürüm şimdilik bunlar var aklımda o kadar film izledimki beynim sulandı bir an düşünürken :)

0|2
    0|0
    • Burdaki filmlerin nerdeyse hepsini izledim en guzelide bence ben efsaneyim neyse haci daha varsa onerirmisin lutfen korku veya romantik veya 127 saat sanctum tarzi filmler biliyorsan oner lutfen :)

• aynen o filmden sonra dünyaya bakıs acım değişti :D valla bilemedim ya

• O filmin 2.si ciksa iyi olurduda nese artik senin aklina guzel filmler geldikce yazarmisin lutfen tarzini sevdim izledigim fiknler guzel simdiden tesekkurler :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Tabi ki ; Fight Club , Die Hard(seri olarak) , The girl next door , unstoppable , se7en , unbreakable , Blood and Bone , Thor , Captain America

0|1
    0|0
    • Haci su anda hangisini izlemeliyim sence :)

Yükleniyor...