Arkadaşlar haberler çok korkunç ya 3.dünya savaşı kokusu geliyor burnuma...

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Ya ne anlıyolar sanki savaştan hepimiz ölünce nolucaksa

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• İran girmez bu işe.. Sadece konuşuyor..

0|0
    0|0
  • Haha 2 yıl sonra bu yazdığına gülüceksin, bekle daha zamanı var.

0|0
    1|0
  • o işler o kadar kolay değil

0|0
    0|0
  • Ben düşmana teslim olurum onların tarafına geçerim.Hükümet için şehit olacağım öyle mi? Çok beklerler çok.

0|0
    0|0
  • Gelmezse kiyamet kopmaz yoksa. Normal...

1|0
    0|0
  • iran olası suriye harekatında israile saldırmakla tehtid ediyor ama yok çıkmaz bence rusyanın rolü büyük ama bast bir operasyonla biter iranıda sustururlar ..

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
  • savaşmayın sevişin..1

0|1
    0|0
  • kıyamet yakın

0|0
    0|0
  • kimsenin cesareti yok onu yapmaya takma kafana

0|0
    0|0
  • nükleer savaş çıkacak. merak etme hepsinden kısa sürecek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çıkarları hangi doğrultudaysa ona göre davranıyorlar kim ölmüş kim kalmış çok önemli değil, Suriye'ye saldırı olursa İran da İsrail'e saldıracak filler tepişir çimenler ezilir

0|0
    0|0
  • ya evet ya goruyorum kimyasal gaz atılar ya ölen 2 bebeği gösterdiler annemle izledik adam 2bebeği kucağına almış ağlıyor sayılır o sırada annemle 2mız ağladık çok üzülmuştum o adama banada o koku geliyo amerika yolamış savaş gemilerini

0|0
    0|0
  • Abartma istersen.

0|0
    1|0
  • öyle kolay değil dünya savaşları. elbette çok üzülüyoruz şuanki durum için ama bu dünya savaşı çıkaracak kadar büyük değil.

0|0
    0|0
    • 2.dünya savaşı'da böyle basit başlamıştı:( insanlar artık bilek gücüyle savaşmıyor :( hepimiz kimvurduya gidicez :((

• 2.dünya savaşında ülkelerin çekişmesi vardı. fransa almanya japonya rusya.. bunlar şuanda savaşa çok uzak ülkeler

• banada öyle geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...