Türkiye de kitap okuma alışkanlığı

Internet kullanımına hızla geçiş yapan halkımız kitap okuma alıskanlığnı neden edinemiyor ?

0|0
17|4

En İyi Erkek Görüşü

• Eğitimde yapılan yanlışlardan biride bu! Kitap işkence gibi dayatılıyor öğrencilere.. Haliyle kimse okumak istemiyor. Kitap okuma alışkanlığının eğlenceli bir şekilde öğretilmesi lazım.. İlkokulda kalın romanları zorla okutmaya çalışan öğretmenlerim vardı bunlar yüzünden kitap okumuyor bu halk.. Bunlar yüzünden cahil...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• üşengeçler ve kitaplar pahalı

0|0
    0|0
  • ben kucukken hıc kıtap okumazdım ama artık okuyorum tabı nete takılmazsamm :) nette geyık yapmak gunun stresını alıyo sanırım

0|0
    0|0
  • işlerine gelmiyo

0|0
    0|0
  • Arkadaşımdan duyduğum; Kağıt parçasına o kadar para verilir mi ?

0|0
    0|0
  • Ben kitap okumayı seviyorum ama bır sure okumasam hemen kaybedıyorum alıskanlıgımı. Bayadır okumuyordum bir kitap aldım ve zorla alısmaya calısıyorum,oluyo gıbı.Zaten kitapta güzel olunca.

İnsanlar hem üşengeçlik hem internet yüzünden edinemiyor. İnternetten vazgeçemiyor az bakınıyım sonra okurum dıyor.Bakınıp okumaya baslayınca ınternet gozlerını agrıtmıs oluyor ve okuyamıyor. O yuzden ben sabah okuyorum. Ama tek sebep bu degıl tabı

0|0
    0|0
  • ben edindim diye elimden kitaplarımı alıp sakladıklarını bilirim

0|0
    0|0
  • kitap okuma alışknlığı küçüklükten kazanılır bide kitaplar pahalı artık okuma seviyesi iyice düştü. internette daha eğlenceli gelio

0|0
    0|0
    • en düşük sinema bileti 10 tl 1 paket sigara 10 tl ben kitapların pahalı değil değerinin çok altında satıldığını düşünüyorum

• bu alışkanlık okul öncesnde kazandırılmalı

0|0
    0|0
  • Tembellik hastalığı var da ondan

0|0
    0|0
  • Tembellik ve okulda kitapları yeterince sevdirememe, aile de etkili tabi.Ben kitapları seviyorum bea<3

0|0
    0|0
  • Üşeniyorlar

1|0
    0|0
  • küçükken kazanılan bir alışkanlık bence bu ben küçükken de severdim şimdi de severim kitap p-okumayı

1|0
    0|0
  • Hem kitap okumayıp, hobilerine kitap okumak yazanlarda ayrı bir ironi :)

1|0
    0|0
  • Vakit yaratamıyor bence

0|0
    0|0
  • %22 falandır heralddir...

0|0
    0|0
  • evet .

0|0
    0|0
  • cunku egımsız ınsanlarla dolu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Net varken kitap okur.

0|0
    0|0
  • Kitap okumak sıkıcı geliyor. bilgisayarda eğlenceli sitelerde takılmak varken kitap okumakta neymiş, diye düşünüyoruz.

0|0
    0|0
  • kitabın tadını almadıysa ne yaparsan yap boş...

0|0
    0|0
Yükleniyor...