Saç kurutma makinası ve fön makinası aynı mı ?

saç kurutma makinasıylada fön çekilir mi ? küçük fön makinası markası önerileriniz var mı ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır saç kurutma makinesi sadece saç kurutur ama fön makinasıla heryere fön çekebilrsin hayalgücünü kullan..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bu soru neden gizliden sorulur la :D

0|0
    1|1
    • sen sor diye :D

• sen kendine bak denyo asıl senin gibiler ediyo ülkeye

• aptal aptal konuşmuyorum senin gibi

• istesende çekemezsin saç kurutma makinasının agzı geniş fön makınası ise ağzı dar sıcak ve daha kuvvetli olur

0|0
    0|0
    • anladım ama netten baktım sanki ikisi aynıymış gibi anlatılmış.. alırken satış danışmanına fön makinası desem saç kurutma verrmi fön diye nerden anlıcam fön mü kurutmamı ?

• burdan söylesene

• kuaför malzemecilerinden al

• isimlerinden de belli olduğu üzere birisi saç kurutma makinesi, birisi fön makines. aynı olsa isimleri de aynı olurdu di mi :/

0|0
    0|0
    • anladım ama netten baktım sanki ikisi aynıymış gibi anlatılmış.. alırken satış danışmanına fön makinası desem saç kurutma verrmi fön diye nerden alıcam fön mü kurutmamı ? :D

• sakin ol önce :( fön makinesi almak istiyosan fön makinesi dersin. o da onu verir neden saç kurutma versin ki :/

• Benim 5000 Walt lik saç kurutma makinem var ama fön makinesina eş değer çok menunum

0|0
    0|0
  • aynı degil fön ayrı kurutma makınesi ayrı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aynı fakat ucuna takılan parcalar farklı birde özellikleri var elektrklenmeyi önlyenler anti iyonizer diye falan :)

0|0
    0|0
  • Fön makinesini saç kurutmak için kullanabilirsin ama saç kurutma makinesini fön çekmek için kullanamazsın.

Yani aynı olsa isimleri de aynı olurdu değil mi :)

Fön makinesi diğerine oranla daha güçlü.

0|0
    0|0
    • anladım ama netten baktım sanki ikisi aynıymış gibi anlatılmış.. alırken satış danışmanına fön makinası desem saç kurutma verrmi fön diye nerden alıcam fön mü kurutmamı ? :D

• Aynı zaten sadece güç bakımından farklı. Fön dersen saç kurutma makinesi vermez merak etme :)

• tamam fön deyince kurutma verirseler sonradanda çakarsam durumu yazarım buraya :D

• fön makinelerinin ucunda başka bir şey var

0|0
    0|0
  • değil tabiki:D

0|0
    0|0
  • çok benzer ama aynı şey değil.fön makinasının ısısı daha yüksektir :)

0|0
    0|0

• o kadarını bilmiyorum.ama bende kuaföre sormuştum

Yükleniyor...