Bu iki kitap hakkında ne düşünüyorsunuz?

S*ktir Et Demenin Yolları ve Aklından Bir Sayı Tut

bu iki kitabı alıp okumak istiyorum ve okuyacagım da

okuyanlar yorumlarınızı alabilir miyim konusu hakkında degil akıcımı degil mi? sürükleyici mi degil mi?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• S*ktir Et i büyük bir hevesle aldım ama hüsran oldu.. Beğenen çok kişi var ama bence bayat.. ilkokulda hocasından onlarca sayfa "salla gitsin" yazma cezası almış bir çocuk gibi sayfalarca aynı şeyi yazmış yazar.. Onu ben sana burdan da söylerim ne de olsa sen sallamayınca faturalar kendiliğinden ödeniyor, dolabın kıyafetle doluyor, tüm kızlar/erkekler sana aşık oluyor, mesleğinde sadece salla gitsini argoca söyleyerek nirvanaya ulaşıyorsun falan filan .. Bak bunları bende söyledim 25 TL ni bana ver sabaha kadar sıralamaya devam ediyim şurda 2 saat bir şey kaldı zaten.. Neyse kısacası 1. sini alma ikincisininde ben günahını almayayım çünkü daha okumadım..

0|1
    0|0
    • tsk.ler 25 lira veriyim mi :) anlatırsın :=)

• Algı meselesi sen eşeği algılarsın ben teşekkürleri (:

• :) acıttı

Kızlar Ne Diyor 10

• İlkini henüz okumadım , ama diğerini okudum .Kitabın yarısına kadar epey güzel bir tempoyla gidiyor elinden bırakamıyorsun ama sonra artık katilin kim olduğunu biliyorsun ve anlatım uzadıkça uzuyor okumak istemiyorsun .Yazar John Verdon'un ilk kitabı olmasına rağmen on üzerinden 6 veririm ben ..

0|1
    0|0
  • 1.hakkında pek fazla bilgi sahibi değilim.Ama 2.mutlaka oku sürükleyici bir kitap tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Aklından bir sayı tut harika bir kitap . kitabının en güzel tarafı çok fazla detaya girilmeden basit bir anlatımının olması. Bu yüzden okurken fazla zorlanmıyor ve akıcı dili ile kendinizi bir anda kaptırıyorsunuz.

0|1
    0|0
  • s*ktir et i okudum güzel ama kitabın yazarının da dediği gibi baştan sona değil de kafana göre sayfalar açıp okumalısın..güzel kitaptı :)

0|1
    0|0
  • Siktir ET'i Okumadım. Ama aklından bir sayı tut'u Okudum. John verdon'un kitabı çok güzel bi kitap ve oldukça sürükleyici. Tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • ikiside güzel kitap :D oku oku okumak iyidir iyi

0|1
    0|0
  • ikisi de çok güzel ama S"ktir et daha güzel.

0|1
    0|0
  • birincisi güzelde diğerini okumadım.

0|1
    0|0
  • Okumadım acıkcası.

0|1
    0|0
  • ikisini de okumadım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• s.ktir et galiba kişisel gelişim kitabı gibi bişi.bi bilgim yok ancak gizem,polisiye gibi unsurları içeren bi kitap seviyorsan aklından bir sayı tut u okumalısın.

0|1
    0|0
  • Kuzenim okumuş iyi bulmuş ama benim tarzım değil

0|1
    0|0
  • İçinden geleni söyle

0|1
    0|0
  • aklından bir sayı tut cok okunan kitaplar arasında diye biliyorum

0|1
    0|0
  • iyi kitapmış