Türkiyenin Suriye Politikası,Savaş Ve Kan Arzusu

Suriye için ne düşünüyorsunuz?

Ülkeyi Yönetenlerin Mısırda insanlar ölüyor diye yas tutup ağlarken,Suriyede insan öldürmek için sıraya girmeleri bir çelişki değilmidir..yada Mısır olaylarında İsraili suçlayıp hatta elimizde belgeler var dedikten bir hafta sonra gerekirse israil ile suriyede beraber operasyona girişmeyi kabullenmek ya da telaffuz etmek hangi beyni yaşamaktır?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Suriyede zaten yüzbinlerce insan öldü ve ölüyor farkında mısın ?

0|0
    0|0
    • ölüden fayda sağlamaya calısmıyorum zaten,sadece denklemler tutarsız,bizde pkk ile savaşta 30,000 insan öldü sonu neye vardı,bazen neye inanmamızı istiyorlasalar ona sürükleniyoruz gibi hissediyorum,yoksa dünyadaki güncel ölüm raporlarını cıkartsak bir suriye olmadığını görürüz.

• Ölümlerden fayda sağlamaya çalışmıyorsan yüzbinlerce insanın ölümüne neden olan Esad'ı devirmek için yapılacak bir müdahaleye niçin karşı çıkıyorsun ?

Kızlar Ne Diyor 3

• ya herkes bise konusuo sadece dua edin din kardeşlerimize...

1|1
    0|1
  • Ama Suriye'ye girmezlerse orda daha çok masum Esed tarafından öldürülecek.Hem İsrail istemiyor diye biliyorum.Bilmiyorum artık tek çarem dua etmek.

0|1
    0|2
  • bu tamamen çıkar ve göz boyama meselesi. asıl sorun bunlara kananlarda!

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• link

Buyur.

0|0
    0|0
  • Kim demiş savaşın kazananı olmaz diye. Yıllardır savaş ve katliamların tek kazananı emperyalist güçler. En çok üzüldüğüm nokta ise artık bu emperyalistlerin yanında yer almamız...

0|0
    0|0
  • Abd demokrasi getirmek istediği bütün ülkelere kan ve gözyaşından başka bir şey getirmedi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...