Önerebiliceğiniz yabancı diziler neler ?

Sıkı bir Dexter, Breaking Bad,The Mentalist ve Game Of Thrones izlecisiyim Dexter ve Breaking Bad son sezon diğer dizilerin yeni sezonu başlayana kadar izleyebiliceğim dizi var mı?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Da Vinci's Demons, Vikings, Spartacus, Arrow, The Walking Dead, Teen Wolf güzel dizilerdir.

0|0
    0|0
    • Spartacusu bitirdim TWD yeni sezonunu bekliyorum şu Vikings ilgimi çok çekti

• Starkçıyız biz severiz kurtları :D baktım onlarada sağolasın çokça dizi çıkardın

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 4

• arrow dene derim çok güzel 1.sezon tuttu devam da eder bence:)big bang theoryi de izleyebilirsin o da çok güzel:)

0|0
    0|0
    • Açıkçası komedi tarzında ki dizileri sevmiyorum Arrowda kafamda olan dizilerden birisi karar verirsem iyi olacak :)

• komedi sevmeyen insan o.O arrow iyidir iyi:)

• Komediyi severim ama inan dizide komedi hep olunca olmuyor bence The Mentalist gibi gizemli bir diziden sonra komedi havada kalıyor be :)

• The vampire diares ve begin human:))

0|0
    0|0
  • Bms :) ve supernatural

0|0
    0|0
  • supernatural, shameless, lost room, black mirror, suits, skins, the following, misfits.

0|0
    0|0
    • Uzun soluklu olan hangisi aralarında Supernatural hariç ?

• Skins dizinin konusunu çok beğendim sağol

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• Fringe izlemeyen insan ne bileyim eksiktir yoksundur

0|0
    0|0
  • vikings

0|0
    0|0
  • Person Of İnterest. İlk bölümlerinizi izleyince biraz saçma gelebilir ama bağlandım mı kolay kolay ayrılamıyorsun.

0|0
    0|0
  • shameless ,arrow, sons of anarchy ve breaking badin son sezonu başladı bu arada

0|0
    0|0
Yükleniyor...