Sosyoloji ve dış ticaret

Arkadaşlar 2sini de okumayı düşünüyorum,sizce iyi bir karar mı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence çok uygun ikisini de oku. Sosyolojinin her iş kolunda başarılı olmak için temel bir bölüm olduğunu düşünürüm her daim. Dış ticaret de yabancı dil ile desteklenmişse (birden fazla ve popüler olması önemli) hem eğlenceli hem de geliri iyi bir meslek, okuuuuu :)

0|0
    0|0
    • Aynı fikirdeyim, sosyoloji okuyunca formasyon alıp rehber öğretmen olabilirim ama diyelim ki olmadı dış ticaret her zaman önü açıktır

• Bir noktayı herkes kaçırıyor bence, o da şu gerçektir ki hangi meslek olursa olsun sen önemlisindir. Anlayacağınız o işten para kazanabilmek için yöntemleri zorlamıyorsanız sorun sizdedir. Sosyolojiden iyi para yapan hiç kimse yok mu şimdi ?

• Yok gibi

Erkekler Ne Diyor 2

• boş kalmaktan iyidir :)

0|0
    0|0
  • uluslararası ilişkiler veya dış ticaret desen neyse de bu dediğin 2 bölüm arasında baya fark var.

0|0
    0|0
    • Ya sosyolojiyi okusam işsiz kalabilirim o yüzden

• ileriyi de düşünmek lazım tabii. ama mühendislik okuyanların bile işsiz kaldığı bir ülkedeyiz.

Kızlar Ne Diyor 2

• çok farklı alanlar, birini seç bence

0|0
    0|0
    • Sen hangisini seçerdin?

• valla o senin kişiliğine bağlı, ben olsam dış ticaret seçerdim ama akademik çalışmayı seviyorsan sosyolojiyi seçersin. sosyoloji okursan okul dışında pek iş imkanı yok zaten.

• Benim kuzenimde bu sene sosyoloji okuyacak, bence iyi karar

0|0
    0|0
Yükleniyor...