Bildiginiz tuhaf bir bilgi varsa yazar misiniz ? :)

Mesela esnemek vucudun oksijene ihtiyaci oldugunu belirtiyormus,uykumuzun geldigini degil :) ya da baykuslar mavi rengini gorebilen tek kusmus vs vs. Varsa boyle bilgileriniz yazar misiniz :) yoksa da caniniz sagolsun :)

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• Duvarınıza çivi çakacağınız yerin üzerine çapraz bant yapıştırın. Çiviyi öyle çakın. Böylece duvarın alçısını çatlatmamış olacaksınız.

Yapılan bir internet anketinde, "sizin için vazgeçilmez olan tek şey nedir?" sorusuna en çok "uyku" cevabı verilmiştir.

Yaptığınız böreğin kıvamında pişmesini istiyorsanız fırına koymadan önce birkaç saat buzdolabında bekletin. Böylece daha lezzetli olacaktır.

Yeni biriyle tanıştığınızda, güçlü bir ilk izlenim yaratmak için sadece 7 saniyeniz vardır.

Cevizlerin kabuklarını kolayca açabilmek için onları bir gece tuzlu suyun içerisinde bekletin. Böylece içleri de dağılmayacaktır.

Bazı insanlar hiç aşık olmaz. Aşık olamama ve bu duyguyu hissedememe durumuna "Hipopitütarizm" denir.

İnsanların %88'i özgüvenleri çok yüksek olsa da, hoşlandıkları kişinin karşısında heyecanlanıp, tamamen savunmasız kalıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• *Dünya kendi etrafında dönerken "la" sesi çıkarıyor. Uzay boşluğuna la sesi yayılıyor.

*Magma sadece 60km altımızda. Yani yerküre futbol topunun dış yüzeyi gibi.

*1/3 *3= hiç bir zaman 1 etmez. 0.99 eder bu yüzden sistem konpleksligi arttığında sorunlar çıkar.

*Elektrik iletilirken içerdeki elektronlar düz gitmez mehteran gibi iki ileri bir geri gider.

1|0
    0|0
  • Kızlar susma orucu tutamaz :D

1|0
    0|0
  • dirsegini yalayamazsın

1|0
    0|0
  • Karıncalar , bir tür paraziti evcil hayvan gibi beslerler, yeraltındaki tarlalarında mantar yetiştirerek çiftçilik yaparlar, ve bu karıncalar tamamen kördür

1|0
    0|0
  • sabahları uyanır uyanmaz vücudu diklestirip esnemek çok ama çok önemli. iyice esneyin bütün gününüz harika geçecek. bana da bir ortapedi doktoru önermişti.

1|0
    0|0
  • Ördeklerin ayaklarında sinir yoktur.

Aslanlar çiftleşirken dişi aslan çiftleştiği aslanın bütün erkek kardeşleriyle çiftleşir.

2|0
    0|0
  • Eğer Aynı Zamanda Aksırır, Hıçkırır Ve Gaz Çıkarırsanız, Patlarsınız.

1|0
    0|0
  • Erkekler kizlardan daha akilliymis.

1|0
    0|0
    • Genellemeye hayir! :D hicbir kizdan da yorum yok o ayri :)

• Maalesef, ortaligi karistiramadim. :(

• Aynaya bak da kendine gul sumsuk. Sen bana gulecek adam misin sunepe. Engeli basiyorum zana, pis varos.

• Şarabı doğru şartlarda saklamazsanız yıllar içinde sirkeye dönüşür azizim..

2|1
    0|0
  • hapşururken kalp dahil bütün organların durdugunu ve gözlerinizi acık tutarsanız yuvalarından cıkacagını bide kendını sıkarsan organmı patlıyomus bişi oluyomus öyle yazıyodu

1|0
    0|0
  • İlk gözyaşı sağ gözden akarsa sebebi mutluluk, sol gözden akarsa sebebi acıdır.

2|0
    0|0
  • Hiç bir delikanlı gözleri açık hapşıramaz

1|0
    0|0
  • Çok yalnızım sevgilim yok :D

1|0
    0|0
  • ağzındayken konuşamassın

1|0
    0|0
    • Cok emin konustun,suphelendirme bizleri sggsgsgs

• senin gibisini çok konuşturmaya çalıştım

• Mukemmel laf caktin off ne diyecegimi sasirdim su an herkes seni takdir ediyor

• Telefonun mucidi Graham Bell degil Antonio Meuccidir .

1|0
    0|0
  • Aslında çok yalnızım ama kimse bunu biilmiyor..

1|0
    0|0
  • insanın damarlarının uzunluğu ekvatorun çapına eşitmiş

1|0
    0|0
  • midesi bulanmayan trk hayvan faredir

1|0
    0|0
  • spagettiye bayılıyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0