'Senden Önce Ben' Bu kitap gibi sonunda beni ağlatacak bir kitap var mı?

Daaha yeni bitirdim okuyan arkadaşlarımda benim gibi ağladı mı bilmiyorum ama çok duygulandım :(

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ağlamakta okusak mı ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• link Açılmanız için dinlemenizi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • gerçekten çok haklısın bende okumuştum sonunda çok duygulanmıştım özellikle atları kovaladığı sahne vardı ya hani 3.bölümde orda duygulanmıştım ama aynı zamanda kitapta çok neşeli ve güldüğüm yerlerde vardı mesela doktor yeni doğan çocuğu camdan fırlatıyodu mükemmel bir sahneydi o

0|0
    0|0
  • Konusu nedir?

0|0
    0|0
  • ağlarmısın bilmiyorum ama genç werter'in acıları var. inanılmaz güzel bir roman.

0|0
    0|0
  • Komik bir şeyler oku.Hep ağlamaklı

0|0
    0|0
  • DERDİN Mİ yok nie ağlayacaksın :D

0|0
    0|0
  • Okumak istedim ama fiyatı el yakıyor.Ah Türkiye !

0|0
    0|0
  • Bayadır kitapta okumuyorum :/

0|0
    0|0
  • Yazarı kim ?

0|0
    0|0
  • Leyla Alexander cavellus veya dar ağacında 3 fidan'ı oku en iyisi

0|0
    0|0
  • suzanna tamaro yüreğinin götürdüğü yere git duysu seli baştan sona kadar...

0|0
    0|0
  • ben okumadan ağladım len :((((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ateşböceği yolu var canım elimden peçete eksik olmadı ağlayıp durdum çok güzel bir kitap

0|0
    0|0
  • "çizgili pijamalı çocuk" çok harika bir kitap filmi de var 2 kere okudum ikisinde de ağladım filmin sonunda da ağlamıştım

0|0
    0|0
    • Bende de filmi var ama sıkıcı gibi görünüyor diye izlememiştim. İzlemem lazım artık kitabıda olduğuna göre güzel olsa gerek.

• cidden çok güzel pişman olmazsın

• "bir gün" var, okumadıysan

0|0
    0|0
  • Elimdeki kıtab bıttıgı gıbı alıcam. Ama bana bıseyler katsın ıstıyorum. Sırf duygusallıksa almıycm

0|0
    0|0
    • o kitapdaki gbi sıradan hayatı yaşayan bir kızdm ama bu günden itibaren değişmeye karar verdm.. benm duygusallıgm o satırlarda sevdiğm bri hatrlamamdan da kaynaklı mutlaka okuyun derm

Yükleniyor...