Birayla fotoğraf çekilip face'e koymak..

Gittiğin her yerde yer bildirimi yapıp dönünce orda çekildiğin fotoğrafları paylaşmak...

Facebookta popüler, sosyal ve havalı görünme çabalarına gıcık olan tek ben miyim?

Bi'de, soru hakkım kalmadı soruyu ekonomik kullanayım dedim..

Müzik önerisi de alabilir miyim afsadfghj

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• aynen ya bende gicik oluyorum. birde onlar genelde ne yiyorsa onlerine koyup onuda cekip faceye atiyor. mesela dondurma.. buyutulcek ne var.. alt ustu bir dondurma..

birde yaptiklari kahveyi, yemegide cekip atiyorlar, altinada 'elime saglik' ya da 'afiyet olsun bana' yaziyorlar. sanki ne yedigininde meraklisiymisiz gibi! :)

giciklar gicik..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 9

• görmedik pis fakirlerin fotoğrafları işte onlar:D jb,jack daniels vs. viski şişeleri,sonra yediğini içtiğini de koyuyor bu görmedik pis fakirler:D

0|0
    0|0
  • Yer bildirimi neysede birayla foto abartılı.

link

0|0
    0|0
  • lan , bak.. tam senlik..

link dsada

0|0
    0|1
  • Boş insan çok

0|0
    0|0
  • benim arkadaşlarda aynı salaklığı yapıyor habire fotğraf faceye atmak için ne faceymiş arkadaş her şeyimi bilmek zorundamı

0|0
    0|0
  • Birde bu bitmiş jack daniels johnnie walker şişelerini toplayip resim çekiyorlar ya sonrada sokak da kagıt toplayanlari görünce yollarini degiştiriyorlar işte kapitalizim böyle bir şey.

1|0
    0|0
  • Ben de gıcık olurum bazen

link

0|0
    0|0
  • Ayda yılda bir bira içmiş bir mekanda onu kareleyip faceye koymazsa kıyamet kopacak ondandır

0|0
    0|0
  • The Police - Roxanne

0|0
    0|0
Yükleniyor...