Bundan sonra iyi sanat eseri üretilemez mi?

bazıları sanatın tükendiğini artık daha iyisinin yapılamayacağını düşünüyor

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi eğitim nanemolla işine döndü. en basitinden eskiden çocuklar 7 yaşında çıraklığına başlayıp demir ustası veya marangoz ya da kil ustası veya şu anda bitmekte olan nalbantlığı yapıyormuş... şimdi genel olarak düz lisede okuyanlar 18 yaşına kadar hiçbir sanat icra etmeyip üniversitede salbaş hocaların eğitimi altında öğrenim görüyorlar. Mesela kendimden bahsedeceğim, 7 yaşımda emlakçılık market ve çiftçilikle uğraştım. atıyorum uğraştığım üzüm bağından bahsedeyim. Ziraat Mühendisliği bitirse bile o mühendis tahlil ve analizle derdini anlar ben bir bakışta gübresi suyu veya tersi ilacı ne gerekse anlarım. veya market diyelim hangi rafa ne dizilecek rağbet edilen veya ettirmem gereken ürünler neler bi işletme mezunundan belki daha iyi seçerim, veya emlak hangi mevkiinin istikbali nasıl nerde nasıl davranılır, komisyonda kişiye göre seçim nasıl olmalı, müşteri nasıl tavlanır şu anda iki yıllık bitiren emlakçıdan daha iyi seçerim. bilmem anlatabildim mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sanat her dönem vardır olacaktır da..

Sadece döneme ayak uydurulup teknolojiden faydalanılır hepsi bu...

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • teknoloji degil sanat ,bundan sonra bir mozartin olamiyacagi söyleniyor.

• Zamaninda benzer seyler teknoloji alaninda da soylenmisti,kastettigim oydu.Adamla hala dalga geciliyor.İnsan var oldugu surece kendini ifade etmek isteyecektir,bu nedenle sanat da her zaman var olacaktir.Sadece sekil degistirir.Da vinci,Michealangelo vardi.Sonra Dali,Picasso cikti.William Blake vardi,100 yil sonra Aragon cikti.Pablo Neruda geldi sonra.

Mozart vardi klasik muzik dehasi,sonra muzik sekil degistirdi.Louis Armstrong,Micheal Jackson,David Gilmore geldi.

Sanat olmez,sekil degistiri

• Bende tükendiğini düşünüyorum müzik ve sinemanın nerdeyse bütün konular işlendi :) ama gene bulurlar bişey

0|0
    0|0
  • beste yapmak zor orası kesin. tükendi artık notaların çeşitliliği

0|1
    0|0
  • Sanat sonsuzdur... Devam eder. Serdar Ortaç demişti ya; "topu topu 7 nota var kaç farklı şarkı yapılabilir ki?" diye. Hepimiz gülmüştük. O mantalite ile olmaz.

0|0
    0|0
  • sanat tükeneceğini düşünmüyorum insan varsa sanat olacaktır

0|0
    0|0
  • Doğru bencede biraz zor artık

0|0
    0|0
  • bencede haklsın bu zamanda zor

0|0
    0|0
  • bana gerekli imkanı sağlasınlar sultan ahmet camiinin aynısını yaparım

0|0
    0|0
  • üretilsede hemen kafasından baslarlar kesmeye

0|0
    0|0
  • ev atölyeleri var bazıları bodrumunu çinin acımasız emperyalistliğine kapamadı daha...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öyle sanatçılar var ki böyle birşey mümkün değil...şahane sanat eserleri çıkıyor ve her zaman da çıkacak...

0|0
    0|0
  • Üretilebilir..Sanatla ilgilenen insanlar oldugu sürece neden olmasin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...