Ne sıklıkta tiyatro, sinema, konser vs. sosyal etkinlik yapabiliyorsunuz?

Ne sıklıkta tiyatro,sinema, konser vs sosyal etkinlik yapabiliyorsunuz ?

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• Güneş enerjisiyle çalışıyorum sanırım , kışın bişi yapasım yok ...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• hmm ilgimi ceken konser ve sinema filmleri olursa giderim tabiki, ama öyle herzaman gitmem..senede en fazla 4-5 kere

0|0
    0|0
  • bir dönem sadece iş, okul ve ev üçgeninde hareket ettikten sonra sonunda sosyalleşmeye başladım :) iki farklı dans kursuna gidiyorum. yaşadığım yerde tiyatro ya da konser gibi etkinliler pek yok. sinemayı çok severim; ama ona da vakit kalmıyo :)

0|0
    0|0
  • Bu ara sıfıra yakın. Okuduğum şehir, sosyalliği seven bir şehir değil.

0|0
    0|0
  • haftanın hergünü yaptığım zamanları hatırlıyorum ama şimdi 2 hafta da bir :( çünkü vaktim yok :(

0|0
    0|0
  • haftada bir...

0|0
    0|0
  • tiyatro haftada 1 kere , sinemaya düşkün değilim 1.5 ay önce gitmiştim , konserlerde çok kaliteli olunca gidiyorum herkese gitmem baya olmuştur gitmeyeli.

0|0
    0|0
  • Ne zaman denk gelirse.

0|0
    0|0
  • zaman zaman degisiyor..

0|1
    0|0
  • Fırsat ve istek buldukca.

0|0
    0|0
  • tiyatro ve sinema sevmiyorum. konsere sevdiğim sanatçılar geldikçe gidiyorum.

0|0
    0|0
  • vizyonda beğendiğimiz film oldukça:) tiyatro yılda bifalan. Konser yılda 4,5

0|0
    0|0
  • çok uzun aralıklarla

0|0
    0|0
  • dönem dönem değişiyor. mesela şu aralar kış uykusundayım, evden çıkasım yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yaşım 20 olacak nerdeyse hiç gitmedim desem yaşıyon mu sen dersen yaşamıyorum tel yok face yok dünya dan uzağı

0|0
    0|0
  • soru biraz yarım olmuş keşke devamını da sorsaydın neden veya neden değil diye. ben gitmiyorum gidemiyorum zaten iş yorucu. vakit olmaz hafta içi. hafta sonu da dinleniyorum öyle işte.

0|0
    0|0
  • Sinema sarmıyor artık beni... Hep birbirinin taklidi filmlerle dolu..

0|0
    0|0
  • Sinema: bu bu aralar ayda bir iki, en fazla...

Konser: en son Bon Jovi konserine gitmiştim, epey olmuş yani...

Tiyatro ?)(/&%/&%+&%+^'

0|0
    0|0
  • valla tek yapabildiğim dvd falan izlemek o kadar yani.

0|0
    0|0
  • Hayatım bir trajedya gibi aynı... Tiyatro arada sırada, diğerleri ise fazla değil hatta hiç.

0|0
    0|0
  • ayda 2, yazları konserler daha sık.

0|0
    0|0
  • her hafta 1 kere devlet tiyatrosuna giderim ve sizde mutlaka gidin sinema gibi masraflarıda yok birde gerçekten sanatın ne olduğunu anlayabiliyorsunuz :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...