Bayanlar profillerine kendi resimleri yerine neden başka resim koyarlar ?

Aslında sorunun tamamı şu ; Neden kadınların çoğu profil resimlerinde ünlü kadın yıldızlar ya da sureti belli olmayan hafif iç gıcıklayıcı anonim:) resimler kullanıyorlar .. ?

Erkekler neden ünlü ya da yakışıklı bir erkeğin resmini koymuyorlar ?

Koyanlar neden koyuyor , koymayanların gerekçeleri neler :) ?

Güncellemeler:
Soru yanlış anlaşılmalara yol açtı :) Umarım bayanlar neden kendi resminizi koymuyorsunuz gibi anlaşılmaz daha fazla .. Farkındaysanız erkekler neden başka erkeklerin resmini koymuyor diyede sordum ..

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Erkekler neden internetten buldukları sixpack karın kaslı resimleri koyarsa o yüzden diyecektim ama aslında o yüzden değil. Siz erkekler sahte resimleri bizi etkilemek için koyuyorsunuz, biz ise aslında kendimizi korumak için.

Salak mıyım buradaki abaza tayfasına yüzümü göstereceğim.

Olur da birisi ile yeteri kadar samimi olursam ona nasıl olsa yüzümü göstermek kolay.

1|3
    0|3
    • +1 ha ahaah :))

• Aklım buna gidiyor çünkü bıktım burdaki kızların erkekleri sadece abaza ya da sapık görmesinden .. Sen beni ve burdaki erkekleri ne kadar abaza ya da sapık görüyorsan bende seni gösteripde vermeyen bir tip sınıfına koydugumda bunun senin hoşuna gitmeyeceğini ve böyle bir genelleme yapmanın yanlış olduğunu anlaman için söyledim..Sadece samimi olduğun birine yüzünü göstericeğini söylüyorsun ve muhafazakar olduğunu söylediğimde bunu nerden çıkarttın diyorsun.. Ne kullandığınıda yaz , h.sonu deniyim:)

• Cevaba bakarak yazıyorum: İlk defa düzgün bir şey yazmış :))

Yoruma bakarak: O kadar erkeği eklemenin sebebi belli. Kendi resmini koymuşlar arasından 2 lafı bir araya getirenlerden seçip onlara resim vs yollamak :)))

• Bazı erkekler de kız resimleri koyuyorlar..

Bana gelince, ben öyle başka kızların resimlerini kullanmam, ünlü olsa da olmasa da..Bence buradaki resimlerimiz, ilk bakışta insanlar üzerinde bir kimlikmiş gibi etki yapıyor.Mesela ben bu cevabı yazdım, sonra sana arkadaşlık isteği gönderdim.Sen isteklerde resmime bakarsın, nickime bakmamış olsan bile, "ha bu üye deminki soruma cevap vermişti" dersin.Resimden beni hatırlarsın yani.O yüzden böyle farklı bir resim koymak istedim.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Beni fark etsin beni begensinler diye ola bilir :)

0|1
    0|0
  • boyle sitelerde kendi resmini kullanırsan baska sitelerde kullanırlar sonra da siz erkekler kız kendi resmini koyunca aa fakeymis dersiniz de ondan...

0|1
    0|0
  • burda elini göstersen kolunu kaptırırsın

0|1
    0|0
  • kndi resmimi de kouorum , dediğin tarzda resimlrde koyuyorum. tamamn ruh halime bağlı. :)

0|2
    0|0
  • Su sitede o kadar durust konusuyoruz kimliğimizi niye belli edelim

0|1
    0|0
  • Hiç ünlü bir kadın resmi koymadım profilime ..

0|1
    0|0
  • kendimle özdeşleştirdiğim bir avatar kullanmayı daha uygun buluyorum bu sitede.

0|1
    1|0
  • Koyanlar koymayanlar vazgeçin adamın kafa hardcore yapmış :D

0|0
    0|0
    • Gizliler lafım size değil , siz kablolardaki izsiniz benim için :)

• Valla raad biri olmasam bunu küfür sayardım :D

• sanane kardeşşşşşşşşş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Erkeklerin çoğu belli amaçla buraya giriyor. Bunu bilen kızlarda farklı resim koyuyorlar ama korunmak ama çirkin oldukları için vs vs. Resim koymamış bildiğim iki kişinin ekleme talepleri şuanda 350 ve diğerinin 550 civarıydı. Kendi resmi olanların kaç olurdu artık onu da sen düşün! Kalça göğüs vs resmi koyup sizce nasıl büyük mü diye soran sorularda en az 5 erkek cevaplıyor. Eminim hepsi de ekleme butonuna asılıyor belki kabul eder diye.

0|1
    0|0
    • İşte üstad ben bu zihniyete karşıyım ..Gizli kullanıcı sormuş Kızlar oral sex hoşunuza gidermi ? Alttan fake bir kız yazmış sabaha kadar yapsam sıkılmam .. Sonra bir erkek yazmış gel görüselim bende bıkmam .. Sonra kızın tepkisi sus sen pis abaza .. Saçmalık diz boyu .. O kadar kişi içinde bunu diyorsan buna katlanmalısın .. Ve sen o kadar resim içinden sexy kadın resimleri seçiyorsan erkeklere abaza diyemessin .. !

• Bak önyargı kötü bir kavrammış değilmi üstat ? Sende beni az önce artniyetlilikle yadırgadın .. Tanımadan bilmeden , sadece bir yorumuma istinaden .. Unutma bence gerçekle doğru aynı şey değildir ..Herkesin birçok doğrusu vardır ancak gerçek olan birtanedir .. Senin doğrularınla benim doğrularım aynı değil diye seni abaza ya da art niyetli sınıfına koyamam , sende koyamassın .. Neyse uzadı konu iyice , yüz yüze konusurz istersen burdan yazmak zor oluyor :)

• Zaten yazacaklarımız buraya sığmaz :)

Ha şu gerçekte var gerek kız gerekse erklerin buraya geliş amaçları belli. Çok az kişi buraya sadece soru cevaplayıp eğlenmeye geliyor ki onlarda istisna.

• Soruda çok soru işareti var. Kim kime koymuş karıştırdım.

2|1
    0|0
  • Erkeklerin de koyanı var ama az.

0|1
    0|0
Yükleniyor...