Kapat

Kastamonuya gittiğimde gezilecek yerler

Hafta sonu Kastamonu ya gidicem inş gezilecek yerleri nereler var bilen varmı::)

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• hayırdır ne gezisi bu :)

ılıca şelalesi var mutlaka görmen gerek. ılgarini mağarası ve valla kanyonu var. onun dışında azdavay'da da güzel yerler var gezilcek.

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• link burdan bir bak ama hafta sonu yetmez

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler baktım güzel yani:)))

• Nasrullah gidicem zaten teşekkürler ama ben pide sevmem etli ekmeği meşhurmuş etli ekmek düşünüyorum onunda çeyreğini yiyebilirim ancak hangi ilçesnden:)

• doum yeri cde buyuma azdvy

• git sahile netcen katamonu merkezde 10 dk da merkezi gezersin ztn :D ama ilçeleri gzL bir cide giderosu bir inebolu bir abanası ile kastamonu :)

0|0
    0|0
  • Şehrin ortasında bir dere akıyor :) Gidilecekler yerler Kastamonu kalesi, Saat kulesi. Deniz görmek istiyorsan Cide diye bir ilçesi var oraya gidebilirsin. Başka gezilecek biryeri yok. Kendi halinde bir şehir :)

0|0
    0|0
    • Gittin sanırım kalesi güzel olmalı merak ettim şimdi teşekkürler:)

• Allah sabır versin kastamonu başta güzel gelebilir. Ama çekilecek bir şehir değildir :)

• Bir kaç gün çekilir sanırım :)

• ılgaz dağlarını gez güzel yerler var

0|0
    0|0
  • inebolu'ya gitmeden sakın dönme

0|0
    0|0
  • Ben cidede tatildeyim suanda güzel yer burası tam doğa havası var hemde

0|0
    0|0
  • soldakii bakkalın ilerisinde parka git :)

0|0
    0|0
  • inebolu ve tosya :)

0|0
    0|0
    • inebolu güzel ama tosyaya gitmem:)

• rica ..

• bak trakya düşünürsen erikliye ya da yaylaya kesinlikle git doğa ve insan sevgisini orada tatmam kuvetli muhtml.

Kızlar Ne Diyor 2

• azdavayda aşıklar köprüsünü unutma. tabii ki pınarbaşı valla kanyonunu da :) gitmişken ıslama yemeden de dönme :) bir de Kastamonu'da İstiklal Marşı'nın ilk okunduğu Camii de ziyaret et derim.

0|0
    0|0
  • Merkez, abana falan :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...