Çankaya ilçesi hakkında neler düşünüyorsunuz?

Ankara'nın Çankaya ilçesinde oturanınız varsa, bu ilçe hakkında nasıl düşünüyorsunuz ne tarz insanların bulundgu bir yer ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çankaya belediyesinin sınırları çok geniş olsa da pratikte Çankaya ilçesi ile Bilkent Üniversitesinin birbirine alakasız olacak derecede uzaktır.

1|0
    0|0
    • şehir dışında mı yani? peki onun bulundgu yer hakkında nedüşünüyorsun ? gelişmşlk , eğlence merkezleri, ulaşımı ve yerlern ekonomk durumu hakkında ?

• en iyi cevap sectm seni :) böylelkle affedersn .. çok tesekkr ederm yorumların içinn

Erkekler Ne Diyor 4

• daha cok memur kenti orası ınsanlar bırbırlerıne pek hoş bakmaz yakınlık gostermezler komşuluk soğuktur orda

1|0
    0|1
  • cumhurbaşkanının köşkünün olduğu yer olduğundan sen tahmin et nasıl bir yerdir artık orası...

1|0
    0|0
  • evrak çantasıyla gezen düşük gelirli memur kenti

1|0
    2|0
  • Çankayayı geç, tüm Ankarayı al, bildiğin bir sayıyla çarp, İstanbulun sadece Köprüsü bile olamaz...

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok geniş bir bölge :) Haliyle her çeşit insan var. Ankara insanlar konusunda beni hayal kırıklığına uğratmış bir şehir. Çok kaba olabiliyorlar maalesef...

1|0
    0|0
  • Ankarayı hiç sevmiyorum ... doğal olarak ta düşünmüyorum , ama burda da çankaya var ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...