Sizdeki Nutuk kaç sayfa?

AlmaHatun
Bugün D&R'da 2 tane Nutuk gördüm. Bir tanesi 3 al 2 öde kampanyasındaydı. Bayağı kalındı. Ama yanında alacak 2 kitap daha bulamadığım için almadım :( Gittim, diğerini (soldaki) aldım. Soldakini 10 liraya aldım bugün, sağdakini de daha önce 8 liraya almıştım :D
Sizdeki Nutuk kaç sayfa?
Şu an, elimde 2 tane Nutuk var. Biri tam 500 sayfa (soldaki), diğeri de 392 sayfa. Orijinal Nutuk'u olan bana sayfa sayısını söyleyebilir mi?
Sizdeki Nutuk kaç sayfa?