Şarkı söylemeyi seven birisi İçin En büyük cezamıdır Kötü Ses???

Şarkı söylemeyi çok seviyorum aşırı derecede hiç durmuyor ağzım sürekli bir melodi. Ama biri gelse yanıma susarım. Çünkü sesim çok kötü. Azcık sesimi yükseltsem birini gırtlaklıyorlarmış gibi ses çıkıyor. Sakin şarkıları güzel söylüyorum ama yükselen şarkılar felaket bu durumda olan var mı?

Güncellemeler:
Bu soruya herkesin gizlenmeden cevap verrmesi şaşırttı beni :D

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Sesim iyi degil bence yine de problem degil:) Karaoke bara gidiyorum sesim iyi degil ozur dilerim diyorum ve sonra istedigim sarkiyi soyluyorum dinlemek zorundalar:) Ben de bazen dinlemek zorundayim onlari,sesleri iyi olmasa da:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İnsanlar rahatsız olduklarını dile getirmediği sürece her an her yerde şarkı çığırırım.

0|1
    0|0
  • yalnız değilsin.

0|1
    0|0
  • yüksek sesle söyleme bence .. cinayet sanmasınlar :)

0|1
    0|0
  • aynı bennnnnnnnnnnnnn

0|1
    0|0
  • engel değil .

0|1
    0|0
  • Aynı durumdayız ya her cümlene katılıyorum

0|1
    0|0
  • Hayır, kötü sesli biri için en büyük ödüldür şarkı söylemeyi sevmek :)

0|1
    0|0
    • Ben neyim :P

• ''Herkes'' demişsin de o yüzden dedim :)

• :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Ses tellerin ile ilgili bir problemin yoksa eğer sesini yükseltince öyle kötü ses çıkmaz, o kendini kastığın için olabilir. Derim ki git nitelikli bir şan dersi al. Hem kendine güvenin gelir hem de daha fazla zevk alacağının sana garantisini verebilirim :)

0|1
    0|0
  • söyleyene bilmemde dinleyene en büyük ceza =((

0|1
    0|0
  • kötü ses yoktur her sesin tonu rengi farklıdır biri sever biri sevmez .bana göre justinin sesi güzel değil ama dünya beğeniyo .ayrıca pcde n yapılıyo artık sesler

0|1
    0|0
    • Heh ben o programı bir türlü bulamadım bulsamda ayarlayamam yeteneksizim :D

• yeteneksiz kimse yoktur yeteneklerinin farkında olmayan kimse vardır

• abi sana göre hiç bir şey yok bende yoğum, yoğum ben yoğum :D :D :D

• en büyük ceza olmasa da acı veriyor tabi:D

0|1
    0|0
  • sen sevdiğin şeyi yapmaya devam et.kimse ssenden bunu prof bir şekilde beklemiyor ki ? yanılmıyorum dimi.benim sesim güzelde ne oluyor..bense aksine zorla şarkı söylüyorum.

0|1
    0|0
  • (: ben kasılmam genelde devam derim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...