Megan Fox 'u Beyaz Show da görünce neler hissettiniz?

Megan Fox 'u Beyaz Show da görünce neler hissettiniz?

Sevgili KizlarSoruyor.com sakinleri malumunuz Megan Fox denen insan üstü yaratık:)) Beyazıt Öztürk'ün programında canlı kanlı bizlere göründü..

Hatırlatma link

Yorumları alalım

• " O neee di gııızz! "
    24% (21)8% (6)16% (27)Oy Ver
  • " daş .. daş... istisnasız daş..!"
    18% (16)22% (17)20% (33)Oy Ver
  • " Ağabey şimdiye kadar bizi atla eşekle kandırmışlar ya!"
    15% (13)45% (35)29% (48)Oy Ver
  • Diğer.
    43% (37)25% (19)35% (56)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
45|31

En İyi Erkek Görüşü

• bakıyorumda bazıları megan fox'a resmen bok atmış, yok sivilce izlerim yok diye şükür etmişmişte, yok filmlerindeki kadar güzel değilmişmiş, yok diz kapağı üçgenmişmiş... bırakın bu işleri yahu... görende zanneder ki eleştirenlerin hepsi sanki adriana lima ! bi de herkesin kusuru olur ama bu kadın kusurlarıda olsa güzel arkadaşşş, güzeldende öte seksapel yani, dünyada böyle düşünen bir sürü insan var, 3-5 kişi düşünmese ne olur ?

4|3
    11|0
    • kesinlikle..

• yok yemin ediyorum, yok avukatlık filan bomboş konuşuyosunuz... :), gerçi sizi muhattap alanda kabahat ama söliyim, her yerde ya da bu sitede fark etmez, avukatlıkla ilgisi yok inandığımı söylerim her zaman, belki sen ya da başkası duymaktan rahatsız olabilirsiniz ya da kabul etmeyebilirsiniz, ama bu benim yanlış konuştuğum anlamınada gelmez. herkesin fikri kendine doğru !

• Kıskananlar çatlasınnn :)

Kızlar Ne Diyor 45

• filmlerindeki kadar güzel değil ama benim dikkatimi çeken diz kapakları oldu üçgen şeklindeydi niyeyse :)

4|1
    0|1
  • 160 boyunda burnu göğsü ve göz çevresi binlerce kez estetikten geçmesine rağmen hala muhteşem bi güzelliğe sahip olamayan bi kadın gördüm...

link

arkeolojiyiyle çok ilgileniyorum diyip diyip (menajeri bilgili gözükmesi adına böyle söylemesini tembihlemiştir) istanbulu kasaba sanıyodum binalar varmış diyen, yüzündeki zoraki gülümsemeden etrafındakilere tiksinmeyle bakan ama bi kız gördüm. ama velhasıl kelam biz türkler Allah'ın sıradan insanını yüceltmeyi çok seviyoruz ki bakın hala devam ediyor.

6|0
    0|0
    • sadece burun göğüs göz değil:D yanaklarında doku enjeksiyonu var, dudakları estetik, kaşları da kontrlü:D sıradan bi estetikli doğal kalsaymıs keske

• İzlemedim ama izlesem de izlemesem de cevabım

Waoaww o nee di gızz !

Daha ne olsun Megan Fox yani..

0|1
    0|0
  • cok güzel bir kadin gercekten izlerken onu bir kez daha anladim..

ama beyaz'in iltifatlarini ve beyaz'in her defasinda kendisini öne atmasini hic begenmedi yüzünden bes belliydi sonunda hic gülümsemiyordu bile onun iltifatlari karsisinda hic mi hic begenmedi onuda belli etti :D

0|1
    1|0
  • Ben izlememiştim.Az önce youtubeden izledim.Kadın taş gibiydi ama fazla taştı sanırım.Kadın zorla gülüyor.Şimdi güzel değil dersek haksızlık etmiş oluruz.Güzel kadın ama güzelliğinin yanında çekiciliği yok.Bazıları güzel olur artı konuşmasıyla,mimikleriyle insanı çeker.Beğenmediğim Caroline bile daha sempatik geldi bana yanında.

İzlemeyenler için buyrun link

1|1
    0|0
    • teşekkürler yorum için.. elbette Caroline de çok sempatik idi o gün gayet dikkatleri çekti katılıyorum..Tabi bir sürü etken var bunun içinde tanımadığınız bir ortama gelmişsiniz saatlerce yolculuk edip, nereye geldiğinizi ne konuşulduğunu hiçbirşey bilmiyorsunuz..Bu anlamdaki rahatsızlık da etkiler insanı malesef bunlar da var.

• Rica ederim.Tabi ki onun etkisi de vardır.Ben de ilk defa girdiğim ortam rahat konuşamam, çekinirim.Gayet doğal..Dediğim gibi güzel ve seksi bi' kadın ama çekmedi.Mesala Adriana Lima Var mısın Yok musun yarışmasına katılmıştı sanırım.Konuşmasıyla, gülüşüyle daha sıcakkanlı sempatik gelmişti.Sanırım sadece güzellik yetmiyor.Güzelliği tamamlayan mimiklerdir bana göre.Öbür türlü vitrindeki biblodan farksız kalır ama dediğin gibi ilk defa girdiği bi' ortamdan da kaynaklanabilir bu durum.

• Bokunun önemini bilmeyen biri daha.

• "Aaa Megan Fox" dedim.

1|1
    0|0
  • Çok lazım değildi. Geldiği zaman ispat etti zaten. link

2|0
    0|0
  • Ben Megan Fox u çok beğeniyordum çok güzel buluyordum. Nişanlıma bile resimlerini gösterip ne güzel kadın demi demişliğim bile vardır. Ama canlı hali filmlerdeki kadar güzel değildi. Hayal kırıklığına uğradım. Yine güzeldi evet. Ama çok değil. Bana vasat geldi. Estetikli olduğunu bilmiyordum. Ondan çok çok daha güzel kadınlar kolaylıkla bulunur.

1|0
    0|0
  • daraldım.

2|1
    1|0
  • atla eşekle kanmamayı öneriyorum yukarıdaki sonuca sebep olan arkadaşlara :) hepiniz megan a gidin ama tabii o size at eşek muamelesi yapmazsa :))

1|0
    0|0
  • aman medyanın abartması+ bizim Türk erkeklerinin de yabancı hayranlığı birleşince çıkan durum bu oluyor :) Türk erkeklerinde bu vardır komşunun tavuğu kaz görünürmüş misali bir durum.. izlemedim çünkü geldiğinde aptalca tavırlar sergiledi bir kare fotograf vermemek için kapris üstüne kapris yaptı .sonrada beyaza çıkıp gülücükler saçması çok saçmaydı böylelerine ben prim vermemek lazım .ama yabancı delisi erkeklerimiz varken bu mümkün değil bu zaafları yüzünden bizi dünyaya rezil etmeyi başarıyorlar ...

taş filan da değil taş dediğin ajda pekkan gibi olur kadın 70 ine geldi maşallah 24 yaşında gibi :)

0|0
    0|0
  • " daş .. daş... istisnasız daş..!" ama hafif taş

0|1
    2|0
  • ne soğuk kadın

2|0
    0|1
  • 3 ırk bırden hatunu ortaya cıkarmak ıçın çalışmış helal olsun dedım

1|1
    1|0
    • Mükemmel çalışma değil mi:))

• hemde nasıl ya oda kadınsa bız neyız valla:)süper bı hatun cok cokta güzel

• beğenenler var diye herkes beğenmek zorunda mı ? beğenmeyenlere eksi vermekde neyin nesi ? güzellik göreceli bir kavramdır. ona buna güzel gelen bana gelmeyebilir. beğenilmemiş olması kıskanılmış olması anlamına gelmez. kaldı ki televizyondaki insan kıskanacağım en son insandır.

1|0
    0|0
    • 1) verdiğim eksinin artının hesabını sana verecek değilim

2) o göreceli kavramlara bir sorun ,bir de etrafa bakın bakalım soruyu cevaplayan 50 küsür kişi birbirine eksi artı vermiş olamaz mı ( ben vermedim çünkü)

3) kimse beğenmek zorunda değil sana beğen beğenme diyen, seni muhatap alan, sana yada kimseye özel bir atıf yapan yok soru gayet açık ve yorumlar soruluyor..

4) Açıklanan cevapta burda herkesin özgür iradesiyle seçtiği şıkların sonucu ve onu yazdım

5) Yeni bir ayna edin..

• Ha bir de şu kullandığın avatarı değiştir. Sağa sola laf yetiştireceğine bir kendine bak önce...

• hıc bısı cıkmasada olurmus onu gormemek cok buyuk bı eksıklık degıl

1|0
    0|0
  • Daral geldi valla:):):

0|0
    0|0
  • kadının gözleri bile estetik burnu dudakları elmacık kemikleri cildi zaten daha 20 yaşındayken botoks yaptrmş o sahte bebek türk kızlarına kurban olsun !

1|0
    0|0
  • beni görmediğin için medyanın pohpohlaması ile megan güzel geldi sana hemi? tüh senin aklına vah senin aklına

1|0
    0|0
  • b şıkkı

0|0
    0|0
  • Gözüme çok sıradan geldi.

Tepkim şöyle oldu: Hıııııı bu muymuş :S

1|0
    0|0
  • Yanindaki sarisin onun havasini mi aldi ne? :-)) Sarisin hatun cok güzeldi ya

4|0
    1|1
  • O nedi gızzzzzz :(

0|1
    3|1
  • abartılcak bişi olduğunu düşünmüorm

3|0
    0|0
  • Beni öldürün

0|0
    0|0
  • bence güzel bir hanım kızların salakça kıskançlıklarını anlayamıyorum

güzel bence görmek isterdim

şımarık bir insana da benzemiyor mütevazi biri bence

0|0
    3|0
  • doğal kadınmış dedim

0|0
    3|0
    • geçirdiği estetikten haberin yokmus senin:D

• güzellik değil doğallık derken samimiyet sıcaklık anlamında dedim. ayrıca estetikse estetik sonuç olarak kadın güzel zaten

• ''Dünya starı geliyor, kim bilir ne giyecek, kim bilir nasıl gelecek'' diye beklerken sıradan bir vatandaşın endamıyla geldi. Program da sıkıcıydı baya. Ama kadın güzel Allah var.

1|0
    1|0
  • İzlemedim.

0|0
    0|0
  • tipsiz bi kız işte. ben daha güzelim ! =)

2|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    15

Erkekler Ne Diyor 30

• A.. :D

link

0|1
    0|0
  • Açıkça söyleyim ki gayet normaldi. Az dışarı çıkarsanız kat kat Türkiye'min güzel kızlarını görürsünüz. Şöyle bir dolaşın emin olun Megan Fox'u sallayan en az 10 TÜRK KIZI bulursun. Ha Megan Fox güzel mi güzel. Ama çıkın dışarı bakın dediğim gibi.

5|0
    0|0
    • Güzel Türk kızı? Şaka mı? Slav ırkını tek geçerim :)

• Huysuz da demişti 1.60 boyunda ufak tefek bı kız dışarda bunlardan çok var diye:D

• Öyle tabikide.. Megan Fox'a taş çıkartacak kız bulurum Kızılay'a git görürsün ne kadar bebek yüzlü güzeller var. Ünlü olduğu için Megan Fox'a tabi yapışırsınız.. Slav ırkıymış. Normal Türk kızı bitti slav ırkı kaldı.

• beyaz denen yaşam formunun ne kadar şanslı bi hergele olduğunu düşünüp, iç geçirdim, sonra zap yaptım

0|1
    0|0
  • Açıkçası "tek bir güvendiğim arkadaşım var "dediği zaman onun için üzüldüm. Ün, şan,şöhret ve güvensizlik. Yan yana çok kötü duruyorlar.

1|1
    0|0
  • Çok şımarttık çok. Maço olarak malum yerlerine iki fiske atmak isterdim.

7|0
    0|0
  • cok erkeksi geldi bana yüz hatları ve vucudu cok düzdü

5|0
    0|0
  • megan foxu geçde showun devamında sarışının verdiği frikiği gördünmü sen ? asıl o zaman çok fena şeyler hissettim :)

3|0
    0|0
  • İzlemedim ki .

1|0
    0|0
  • iğrencmiş

6|0
    0|0
  • Allah var kadın güzel .Ancak tercüman olayı bozdu yok muydu başka bir yolu iletişim kopukluğu murat boza mikrofonu falan vermeye kalktı bilemedi hatun yazık.Ne kadar candan kadın herif dövme yaptırmış kadın gitti sarıldı falan on numara alçak gönüllü ben sevdim sexapel falan önemli değil mühim olan insanlığı idi bence:)

0|0
    2|0
  • Ağabey şimdiye kadar bizi atla eşekle kandırmışlar ya!"

0|1
    0|0
  • tekrarını youtube'dan açıp izlemekteyim halen ...

taş taş ...

0|1
    7|0
  • ben onu iki türlü düşünüyorum birincisi güzellikte tamam diyecek yok güzel kadın ama cinsellikte pek olumlu bakmıyorum yani midem bulanıyo biraz tabi şimdi böyle derken dün limayla ondan önceki gün beyoncele birlikte olmuş gibi konuştum oluyo ama düşünsene saçının teli kadar erkekle birlikte olmuş bi kadından cinsel olarak ne bekleyebilirsin?

1|0
    1|0
  • Şaşırdım sadece..

0|0
    0|0
  • C yi demedim ama beğendiğim için işaretledim :)

0|0
    0|0
  • ... dizleri çok fos !

3|0
    2|0
  • nothing

3|0
    0|0
  • bir kıza körü körüne baglanmanın ne kadar saçma fikir oldugunu bir kez daha anladım...

ne güzllikler var şu dünyada yahu, naz çekmeye mi geldik kardeşimmm:)

1|0
    0|0
  • çok şaşırdım güzl bayanmış

0|0
    1|0
  • İzlemedim ki...

1|0
    0|0
  • bi flaş tvdeki kader mahkumları programı kadar titretmedi :(

2|0
    0|0
  • c son kararım

0|0
    0|0
  • Titredim. Soğuktan mı, başka sebeplerden ötürü mü bilemedim ama :(

0|1
    1|0
  • Beni en çok etkileyen, sürekli eşinden bahsetmesi oldu. Ve soğuk diye yazan gördüm bence öyle değil. Sadece biraz ciddi.

0|0
    1|0
  • titreyerek geldi :)

1|0
    0|0
  • Güzel ve seksi olduğu kadar mütevazi ve evine bağlı bir insan olduğunu da gördük. Hanım hanımcık görüntüsüyle Türk erkeklerinin gönlünde taht kurmayı başardı.

0|0
    2|0
  • cıks olmamış

1|0
    0|0
  • O gece acile kaldırmışlar. Hatırlamıyorum birşey. En son doktor sakin ol oğlum yok birşey diyordu.

0|0
    0|0
  • mütevazi biriymiş , utangaç yanı inanılmaz şaşırttı beni..en etkileyici yanı buydu...

0|0
    3|0
  • Hertürlü gideri var.

0|0
    1|0
Yükleniyor...