En güzel ilk dans müzikleri, romantik dans şarkıları tavsiyeleri neler?

Allah kısmet ederse 1 ay sora dügünüm var ama hala ilk dans müzigine karar veremedim, türk ya da yabancı ola bilir aşka ait..Sizin bildiğiniz bir şarkı varmı?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Öncelikle sizi ve müstakbel eşinizi tebrik ederim. Allah mutluluğunuzu daim etsin.Daha önce yaptığım araştırmadan bazı linkleri paylaşmak istiyorum;Youtube'da evlilik için 25 şarkı önerisi link Başka bir liste link Ayrıca google'a şunları yazarak aratabilirsiniz ;first dance songswedding songsDoc is BACK

• çok teşekkler..şuanda incelemeye başladım bile

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 57

• Canımcım aklıma bişey gelmiyor ama hakkında hayırlısı olsun halay başını kim cekicek ?

• bizim halaylar biraz farkli canimcım

• hmm.

• Bir önce sorulmuş bir ay sonra düğün vardemişsin ozaman düğün yakında :D heyacan var mıheyacan :D

• dün abimin dugunu oldu,3 gün sora benim dnüm var

• Valla hiç kasma ne de olsa çiftetelli falan çalacaklar :(((

• mustafa ceceli sevgilim güzel olabilir bence

• Marc Anthony - My Baby You link

• Böyle bir şey yapmaya ne dersin hem farklı olur :) link

• Niye illa slow bir başlangıç yapacaksın ki bence harika bir bachata ile başlangıç yapsan çok şık olurdu... link bu linki izle

• Teoman & Şebnem Ferah - İki Yabancı link Jamelia - Stop link THE PLATTERS - ONLY YOU link

• bu şarkının üstüne tanımam ;) link

• Ronan Keating - Nothing at all

• no promises :) guzel sarkidir :)

• hayırlı uğurlu olsun tebrikler

• bu dansa gidermi link

• veya bu link

• enya - onyl timebryan adams - please for give memariah carey without youhele bir de siz salona girerken enya 'dan "only time" çalarsa havaya bak sen...

• Celin diondan ''A new day has come'' çaldır veya o ağır kaçar dersen daha hafifi March antony den ''I need you'' var ikisini de dinle pişman olmazsın.

• Hacım eminim bu soruna bir sürü cevap almışsındır. Ve eminim herkez kendi beğendiği şarkıları yazmıştır. Ama ben sana öyle iki şarkı yazacağım ki hangisini seçersen seç asla pişman olmayacaksın. Seçenek 1: March antony ''I need you'' Seçenek 2: Celine dion ''A new day has come''(slow versiyonuna da bir bak belki o daha çok kafana yatar. Bu cevabı da en iyi cevap olarak seçmeyi unutma :)

• İkisi de güzel parçalar sahiden özellkle 2.si Benim aklıma da gelmsti:)

• mutluluklar dilerim tbrklr allah bozmasın sana davsiyem şunu bir dinle ..Pervane (Zuhal Olcay) gülbir parca dinle bii bana teşekkürr edersinn

• Pervane (Zuhal Olcay) dinle

• KIŞ MASALI <3

• LA VİE EN ROSE

• Nothing compresed 2 you - snead o connor

• Müzik öneremiyecegim ama ömür boyu mutluluklar :)

• cok tesekküs ederim

• bora öztoprak - seni seviyorum neden bilmiyorum ama bu şarkı beni hep etkilemiştir..

• Whitney Houston - I Will Always Love YouSimdiden Allah mesut bahtiyar etsin, bir yastikda kocayin insallah.

• Tabii ki link

• craig david - unbelievable bu şarkının ritmi dansa çok uygun sözleride çok güzeldir :))..

• elvis castello - she

• link şahsen ben 1 ay sonra evlennsem bunla dans ederdim

• youtube'a ya da google'a "rumba+music" yazarsanız iyi şarkılarla karşılaşırsınız.

• Mazi kalbimde bir yaradır.Bu işine yarar

• youtube.com/watch?v=MJ_rR6x8vsk

• hayırlı olsun, Allah tek yastıkta kocatsın :) şimdi soruyu kapat bu müziğin üstüne bulamazsın başka bir dans müziği, adamı çok yorma :)youtube.com/watch?v=izGwDsrQ1eQ

• 1. Apachi kim idi mussiiiiccc2. Ajdar Nane Limon3. Ankaralı turgut - Şaziyede Gaçtı Osmana.

• Shoschtakovich 2 .vLas

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 39

• türkçe istersen kutsi melek olabilir. bizim nişandada düğündede dans şarkımız oydu :D

• çok güzel bir şarkı bende severim ama biraz ayrılığa ait gibi

• bana göre çok fark etmez şarkı çok güzel dansınıza da çok mükemmel oturacaktır.

• link eğer bir gün evlenecek olursam ilk dans müziğimin bu olmasını isterdim Türkçesi Aşkından ölüyorum :)natalşa oreiro da n bilindik bir şarkı genelde

• sezen aksu hosgeldın

• Hakan Altun hediye supeeeer bisey :)

• Bide bu listeye bak canım, sevdiklerimden.. :)Karla bonoff - all my lifeCarlos gardel - por una cabeza Fan fan - nicolas joraelle - valseAna Gabriel - eres todo en miKenan dogulu - gelinim Bora öztoprak - seni seviyorumRober hatemo - beyaz ve senAslı güngör - aşk her seye değer

• Farid Farjad ; Fikrimin ince gülüKutsi; ilan-i ask .

• link Allah Mesut Etsin :)

• Zerrin özer-o yazSeferad-seni ne çok sevdiğmi

• la paloma var :) link bayılıyorum ben bu şarkıya. anlamını bul çokta acıklı..

• Maroon 5- She will be loved

• Candan ercetin baharmariah carey my allözdemir erdoğan pervane

• Sevgilim - mustafa Ceceli Yada Seni seviyorum biliyormusun sinan özendendi heralde bilmiyorum :)

• careless whisper

• kış masalı :D :D:D

• bence bunu seçeceksin hiçç süphem yok ^_^ louis armsrong la vie en rose sadece saksafonla süper ötesi mest olucak bir herkess :)

• link bu şarkı çok özeldir link bu şarkıda ilerde babamla dans etmeyi çok istiyorum :D link sonra bu düğünde çalabilirrr

• mustafa cecelı hastalıkda sağlıkdaallah daima mutlu etsin :)

• sarah brightman there you'll be

• kenan doğulu'dan, geel gelinim gönlüme gel .. senden başka yar sevemem dırıtınınınıı

• seni ne çok sevdiğimi bir ben bir Allah bilir

• Eşimle benim ilk dans müziğimiz wals of butterfly. Klasik istiklal cd müziği. Düğüne 1.5 ay kala vals öğrenmiştik uygunda oluyo ücretleri sen de yapabilirsin bence

• nişanlımı valsa ikna edemem asla

• Ozdemir erdogan bana ellerini ver

• Sinan özen -seni seviyorum

• özcan deniz-hayat arkadaşım

• sezen aksu seyirlik degil omurluk olsun

• hoş geldin şarkının adı..bende onu düşünüyorum bakalım

• ne fark eder..bır kac dugunde caldı hos oluyor

• sensiz saadet neymiş .. farklı yorumlar var ama pamelayı tek geçerim

• Christina perri-thousand years.iste diyor ki nakaratinda Seni beklerken her gün öldüm ben,sevgilim korkma sakın seviyorum seni,bin yildir.bin yil daha severim..

• Allah mutlu mesut etsın.

• Adele-SomeoneLikeYou :) Mukemmel olacaktir!

• Güzel parça ama ayrılık şarkısıdır, düğünde hoş olmaz bence.

• ama çok kıskandım şu an :( neyse, darısı sevgilimle benim başıma inşallah. :) önerebileceğim bir dans müziği yok ama biz nikahta imzaları atacagımız zaman barış manço - alla beni pulla beni çalsın istiyoruz. o bayanın tiz sesi şarkıya çok hoş bir renk katmış. Allah ayırmasın, uzun bir ömür sağlıkla huzurlu bir evlilik geçirirsiniz inşallah. :) mutluluklar diliyorum.

• ask bir gercek roman yasanir zaman zaman...

Yükleniyor...