BRAİD oynayan bilen var mı?

ben başlayalı çok olmadı ama acayip etkisinde kaldım..

sanki tam benlik bir oyun:)) bilen var mıydı diye merak ettim..

oyunun felsefesi de ayrı bir olgu tabi .. bence eşi benzeri yok.. normal platform değil çünkü..

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Oynadığım en iyi indie oyunlardan biridir. Mario göndermeli son bölümü. Zaman kavramı. Aslında neyin iyi olduğu, konusu müzikleri vs hepsi şahane. Şimdi diğer oyunu the witness çıksın diye bekliyorum.

Ayrıca Braid seven bunları da sevdi

Bastion link

Limbo link

1|0
    0|0
    • bitirmedim daha ama sonunu arkadaşım anlatmıştı .. çok etkilendim denicem sağol ohh be tuttum bak seni :))

• Neyse benden önce spoiler veren olmuş. Oyun çok iyidir. Diğerlerine de bak. Özellikle konusuyla Bastion. Ha bir de to the moon var. Indie oyunları seviyorum. Yaratıcılar.

• link

bak bu linkten ya da başka linklerden project64 1.7 veya daha üst sürümlerini indir. sonra "n64 roms" yazıp nintendo 64 oyunlarını indir. bunun gibi bir sürü kız oyunu var nintendo 64'te. tam sana göre. istediğini seçersin.

1|0
    0|0
    • braid kız oyunu diye nitelendirilen oyunlardan değil.. platformu felsefesi çok farklı.. etkilendiğim nokta bu..

• görsellerine baktığımızda iki boyutlu ilerleme oyunu diyebiliriz. donkey kong ve super mario'yla aynı tarz. onlar da tür olarak platform'a dahil. n64'te platform oyunlarının üç boyutluları var. yani sadece ileri geri değil, aşağı yukarı da gidebiliyorsun. ben nefret ederdim platform oyunlarından, bunları denediğimde sevmiştim. denemen yarım saatini almaz. benden söylemesi.

• peki sağolun denerim ..

oyunda sevdiğim nokta hatalarını geri alabiliyorsunuz zaman kavramı yok. herşey sizin zekanıza kalmış bir nevi. anlatmakla bitmaz ki bitirmek lazım verdiği hüznü anlayabilmek için.. ıyun bitince sonran başa doğru tekrar sarıyor.. o zman hataları geri almasa idim diyebilecek kadar etkiliyor insanı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...