'Kim Bir Milyon İster' yarışmasının son bölümü hakkında düşünceleriniz neler?

son bölümde joker bükücü olarak nitelendirilen mimar sinanlı çocuk hakkında düşünceleriniz nelerdir? bir bilgi yarışmasına yetersiz düzeyde olarak tespit edilemeyen bir bireyi nasıl olurda ekranlara çıkartırlar daha çinko yu bile bilmiyor yazıklar olsun

Güncellemeler:
tüm jokerlerini saçma sapan sorulara harcayan çocuk fatih kuzu işte. SON JOKER BÜKÜCÜ

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• kamu kurumlarının internet uzantıları için telefon jokeri kullanan vatandaştan mı bahsediyorsun?

0|0
    0|0
    • aynen o işte .yani hiç mi ösym ile işin olmadı be arkadaş .onu bilmiosan government'ten aklına gelebilir

• hiç internetle ilgisi olmadıysa bile üniversiteye gidiyorsa mutlaka gov uzantılı sayfaları görmüş kullanmış olmalı. sadece o soruyu izledm devamını bilmiyorum ama ilginç bir tipti

Kızlar Ne Diyor 8

• ya çok tuhaftı verem etti beni

0|0
    0|0
  • Çok güldüm ben çocuğa.Kenan Işık'a daha da çok güldüm.''Zorlamanın alemi yok çekil bari..'' demesi :D

1|0
    0|0
  • bazen öyle insanlar çıkarıyorlar ki allahım yaa bu nerde yaşıyor diyorsun ..

0|0
    0|0
  • Kafası iyiydi herhalde başka açıklaması yok :D

geçerken uğradım modunda takılıyordu.

o değil onu oraya kim koymuş nasıl çıkmış oraya o.O

0|0
    0|0
  • takip etmiyorum malesef:))

0|0
    0|0
  • çok sinir oldum ya demek ki biz burda boşuna parasızlık çekiyoruz adam jokerlel kaptı 5000 lirayı

0|0
    0|0
  • Joker bükücü mü bilmiyorum da çinkoyu bilmek için yarı yarı hakkını kullanan vardı o mu? Zaten o yarışmanın ön elemesi varmış, 40 soru mu ne soruyorlarmış. Kadının biri 36 soruyu doğru yaparak en iyi sonucu almış. Ama kadını yarıştırmamışlar :D.

0|0
    0|0
    • aynen o çocuk ya kim seçio bu çocukları anlamıorm sırf reyting içinde olabilir .çocugun lakabı son joker bükücü

• Para vermemek için yapıyorlar bence. İlk sorular çok basit zaten. Dediğin gibi çinkoyu bilemedi arkadaş. Bilerek yapıyorlar yani, eskisi gibi değil bu yarışma.

• izledim onu ya .çocuğun kafa uçmuştu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çocuk hakketen fena durumdaydı da benim anlamadığım şey aynı anda twitter ı açtım baktım gelen sövmüş çocuğa giden sövmüş çocuğa.sanki ekran başındakilerin parasını gasp ediyormuş gibi ne oluyoruz bize de alelen sövme hakkını buluyoruz kendimizde ben onu anlamıyorum.oraya çıkmış kazansa kendine kaybetse kendine ama o kişiden daha fazla biz üstleniyoruz bilince kral oluyor bilemezse yerin dibine geçiyoruz.Ekrandakilere bu kadar hakaret edercesine davranma hakkını nereden buluyoruz acaba çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • İzlerken kendisine kafa göz dalasım geldi.

Bir de umursamaz tavrı beni bitirdi. Sanki zorla getirip oraya oturtmuşlar.

İstemiyorsan niye katıldın arkadaş?

Hayret birşey!

0|0
    0|0
  • Heyecanlanmış olamaz mı acaba ?

0|0
    0|0
  • 40 soruda 37 doğru cevap veren bir marangozu sen bütün konulara hakimsin bizim işimize gelmezsin diyerek reddeden bir jürisi olan yarışma

(Bkz: aptal yarışmacıyla reyting böyle artar işte )

0|0
    0|0
  • dogrusu sadece o kısmın videosunu izledim ve ilginç buldum.cocuk herhalde heyecanından böyle cevap veremedi.

0|0
    0|0
  • :)) ya o çocuk oraya neden çıkmış anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...