İnsan üniversitede okurken kendisini nasıl geliştirir?

İnsan kendisini üniversitede okurken nasıl geliştirir ve kariyeri için bir şeyler yapar ? Yabancı dil,staj,kitaplar,makalelerle mi ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit ki bu alanınla ilgili olankarı değerlendirerek ben mesele biligsayar yazılımcısıyım üniye başladımda hocalarımla konuştum ve beni okulun bilgi işlemine aldılar gündüz okur geceleri okulda çalışşırdım sonra benim alanımla ilgili oldu için okulun öğrenci dosyaları tutularn server odasından ben sorumlu idim kamera kayırlarını bakabilirdim vb sonra ilgili oldumu gören hocam bana gece anlatırdı gündüzde ben arkadaşlarıma diğer sınıfları anlatırdım 120 kişilik bir bölümü ve 4 şube idik biz hafta sonlarıda çalışırdım işte hocalarına unu gözterirsen istekli oldunu sana imkan sağlayacaklardır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• okuduğun üni kaliteli değilse seninde bölümününde eşek yüküyle ders yükü varsa hiçbişey yapamazsın boş beleşm bir dönemde en fazla 4 ya da 5 dersi olan bir bölümde okuyosan olanaklarda iyise deddiğini yapabilirsin

1|0
    0|0
  • Kaliteli seviyeli temiz arkadaş seçmek her işin başı.. İlk günlrde az çok kim nedir belli oluyor...Doğru düzgün 5 arkadaş olacak...Gerisi gelir...Çevre genişledikçe o beş kişi asla kopmuyorlar...

0|0
    0|0
  • üniversitenin tüm imkanlarını kullanabilirsin çap yap kulüplere katıl erasmus wat alt sınıflara ders vermek için gönüllü ol projelere katıl ne istiyorsan yapabilirsin tabi ortamında biraz iyi olması lazım

0|0
    0|0
  • üniversitede topluluklara katıl öyle geliştirebilirsin belki işindede iyi olmaya bak bölümderslerini falan iyi çalışman gerek.

0|0
    0|0
  • Yiğen insanı başarıya ulaştıran ne staj ne kitap ne makale insanı başarıya ulaştıran sosyal çevresi ve sosyal becerileri bunu öğrendim

0|1
    1|0
  • aktif olmalı sürekli okuyup kendisini geliştirmeli tatil dönemleri part time kendi uzmanlık alanı ile ilgili işlerde çalışmalı...

0|0
    0|0
  • sen kendini geliştiremessin.. uğraşma boşuna en arka sıraya geç zagor felan oku :)

he unutmadan sarma bana sararım sana...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• önce bir derslerine çalış sonra gelişirsin

0|1
    0|1
Yükleniyor...