Elinizde bir imkan olsaydı nasıl bir teklonoji üretirdiniz ?

Sorum gayet basit ?

Ben olsam TSK için kurşun geçirmez bir zırh icat ederdim :)

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

• Beyinden geçenleri okuyan bir alet? :D

0|1
    0|0
    • Sanırsam ona benzeyen birşeyi yaptılar :D beyninle Telefonu kontrol edebiliyorsun ya da bilgisayarı :D

• :D Erdo bna uyar :D

• İnanıcağını sanmam neyse ben kapadım iyi geceler iyi akşamlar dilerim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• uçar-konar kapsül evler

0|1
    0|0
    • acayip bir fikir, hem uçacak birde konacak zaten konmaması daha da acayip olurdu :D

• aah yorum yaptık yine kaybettik yine engellicek bu bizi anlaşılan, ya mesaj atacamda yeni heasp +3 xper olman lazım deyip duruyor, sende eklemiyosun zate beni böyle iştee

• böyle yüzü tarayıp bundan cacık olur ya da olmaz diyecek harbi bir makine isterdim :)

0|1
    0|0
    • Peki bunu ney amaçla aklımdan bir fikir geçiyor mesela bu erkekden cacık olur evlenirsem evime bakar falan diyemi ? :P

• Işınlanmak

0|1
    0|0
  • Bluetooth yoluyla şarj etme olabilir mi acaba?

0|0
    0|0
    • Oda çıktı :( Bir telefon veya bilgisayardan 1-5m öteden şarj edebiliyorsun

• imkansız diye birşey yoktur fakat hayal gücünü fazla kullanman gerek :)

• Arada düşünüyorum işte.:D

Erkekler Ne Diyor 6

• Atom sentezleyici. Uzayın derinliklerinden gelen gizemli kuantları bir noktada odaklayarak istenilen proton sayısına sahip atom sentezleyebilen bilim-kurgu filmlerine konu olabilecek bir tür makine.

0|1
    0|0
  • beynime bir tane reset düğmesi yapardım

0|1
    0|0
  • Belden bağlamalı (hemen yanlış anlıyosunuz yahu) uçmaya yarayan kemerler yapardım..

0|1
    0|0
  • Sınırsız Enerji

0|1
    0|0
  • Gözümle resim çekmek, video kaydetmek imkanı

0|1
    0|0
  • time machine tabi ki T.A.R.D.I.S hesabı. evrende geçmiş ve gelecekte yaşanmış yaşanacak tüm alternatifleri görmek isterdim. eğlenceli olurdu sanki :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...