The Big Bang Theory vs How I Met Your Mother?

Sizce hangisi daha iyi The big bang theory yi izliyorum how i met your mother a başlamadım daha

0|0
86

En İyi Kız Görüşü

• the big bang theory, tek geçer .

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• the big bang

0|0
    1|0
  • How I Met Your Mother

0|0
    0|0

• HIMYM!

0|0
    0|0
    • the big bang theory izledin mi peki hiç?

• biliyorum ama hımym daha bir eğlenceli .

• neyse başlarım ona da :D hangi diziye başlıyacağımı şaşırdım yaa zaten 3-4 dizi birden izliyorum o kadar dizi var ki

• How i met your mother

0|0
    0|0
    • başlasam mı ki?the big bang theory 6 sezonu da bitireyim de başlarım ona

• Big bang theory de güldüğümün 3 katını HİMYM de güldüm diyebilirim.

• zevk meselesi..bunun aksini düşünenler de var

• İkisini de hic izlemedim, ama repliklerinden gördüğüm kadarıyla How i met your mother guzel,komik

1|0
    0|0
  • ikisinidde izliyorum aynı gibi ama sanki hımym biraz daha güzel gibi geliyor bana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• spartacus , game of thrones , rome falan desen anlıcam da bunları hiç izlemedim hacı ya :)

0|1
    0|0
    • kardeş game of thrones u yurtta arkadaşlarla izledim ilk 2 sezonunu ama sürekli konuşuyorlardı ya dizi sırasında pek bişey anlamadım bir daha başlasam mı ki?o cüce olan iyiydi bayağı karakter olarak

• ben çok beğeniyorum tavsiye de ederim. eğer bu türlerden hoşlanıyosan.

• Sheldon ve penny için kesinlikle The big bang theory

0|0
    0|0
  • How i met your mother tabikide , o dizinin yanında herhangi bir diziyi karşılaştırma bile ;)

0|0
    0|0
  • Bing bang theory daha çok bana hitap ediyor , öbürü de çok uzadı ama yine de fena değil

0|0
    0|0
  • Bi' ara Big Bang güzel gelirdi ama sonra sıktı.HIMYM daha eğlenceli gibi..

1|0
    0|0
  • Bu GOT bir harika dostum :))

0|0
    0|0
    • 2 sezonu izledim yurtta arkadaşlarla ama sürekli konuştular anasını satiyim dizi sırasında hiç bişey anlamadım.o cücenin amacını anlamadım mesela

• Sen anlamazsın zaten got için kafanın biraz stratejiye yatkın olması gerek

Yükleniyor...