The Big Bang Theory vs How I Met Your Mother?

Sizce hangisi daha iyi The big bang theory yi izliyorum how i met your mother a başlamadım daha

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• the big bang theory, tek geçer .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• the big bang

0|0
    1|0
  • hayatında hiç hımym izlemediğin için the big bang theory diyen insanlara daha destekli cevap vermişsin herkesin ilk göZ ağrısı daha kıymetlidir ben ikisini de izledim the big bang theory çok keyifli ve güldüren bir dizi ama hımym yeri gelir ağlatır sana hayatı öğretir bana kattıklarını hiç bir şeye değişmem son olarak Barney <3 Robin hadi eyvallah kardeşim

0|0
    0|0
  • How I Met Your Mother

0|0
    0|0
  • İkisini de hic izlemedim, ama repliklerinden gördüğüm kadarıyla How i met your mother guzel,komik

1|0
    0|0
  • How i met your mother

0|0
    0|0
    • başlasam mı ki?the big bang theory 6 sezonu da bitireyim de başlarım ona

• Big bang theory de güldüğümün 3 katını HİMYM de güldüm diyebilirim.

• zevk meselesi..bunun aksini düşünenler de var

• HIMYM!

0|0
    0|0
    • the big bang theory izledin mi peki hiç?

• biliyorum ama hımym daha bir eğlenceli .

• neyse başlarım ona da :D hangi diziye başlıyacağımı şaşırdım yaa zaten 3-4 dizi birden izliyorum o kadar dizi var ki

• ikisinidde izliyorum aynı gibi ama sanki hımym biraz daha güzel gibi geliyor bana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• spartacus , game of thrones , rome falan desen anlıcam da bunları hiç izlemedim hacı ya :)

0|1
    0|0
    • kardeş game of thrones u yurtta arkadaşlarla izledim ilk 2 sezonunu ama sürekli konuşuyorlardı ya dizi sırasında pek bişey anlamadım bir daha başlasam mı ki?o cüce olan iyiydi bayağı karakter olarak

• ben çok beğeniyorum tavsiye de ederim. eğer bu türlerden hoşlanıyosan.

• Sheldon ve penny için kesinlikle The big bang theory

0|0
    0|0
  • Bing bang theory daha çok bana hitap ediyor , öbürü de çok uzadı ama yine de fena değil

0|0
    0|0
  • How i met your mother tabikide , o dizinin yanında herhangi bir diziyi karşılaştırma bile ;)

0|0
    0|0
  • Bi' ara Big Bang güzel gelirdi ama sonra sıktı.HIMYM daha eğlenceli gibi..

1|0
    0|0
  • Bu GOT bir harika dostum :))

0|0
    0|0
    • 2 sezonu izledim yurtta arkadaşlarla ama sürekli konuştular anasını satiyim dizi sırasında hiç bişey anlamadım.o cücenin amacını anlamadım mesela

• Sen anlamazsın zaten got için kafanın biraz stratejiye yatkın olması gerek

Yükleniyor...