Şiddet Ve Cinsel İçerikli Filmlerin Kaldırılmasını İstermisiniz?

Kurtlar Vadisi-Aşk-ı Memnu Denen bir facia yaşandı yaşanıyor. Biri kesmeli vurmalı biri ensest iğrenç sapıklık dolu bir film böyle filmler kaldırılmalımı?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• aynen kardeşm bence kaldırılmalı çocuklara kötü örnek oluyo biri çıkıp ben polatım diyo diğeri küçük bihterim diye videolarını koyuyo küçücük çocukların geldiği durum bu bence yapılmamalı böyle diziler

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İnsanlara herşeyleri doğal göstermeye çalışıyorlar nefret ediyorum dizilerden.

0|1
    0|0
  • kaldırılması gerekir

0|2
    0|0
  • Onlar kalkarsa kimse tv izlemez ki :)

0|1
    0|1
  • Başka ülkelerdeki filmlere göre bizim filmler türbanlı. Tvye baktığım yok ama kaldırılmamalı.

0|1
    1|2
  • Tvden kalksa internet. O olmadi islam var nan bu topraklarda en nihayetinde kardes kardese yani. Cocuga dire, bunu asiliyorsun.

0|0
    2|0
  • yaniii beni pek rahatsz etmyr izlemedgm için

0|0
    0|0
  • abi zaten bu devirde aileyle izlenebilecek güzel diziler filmler kalmadı .bide böyle saçma saçma dizileri erken saate koyuyolar iyice tv izlemekten soğutuyolar :/

0|1
    0|0
  • Gece 12den sonra yayınlansın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Herkes edebiyatı dizilerden , bir de 1900 lerde yazılsa da orijinal platosu ile değil , boğazda yalı araba cep telefonu ile güncelleşmiş olarak edinmeye sararsa , o diziler de inanılmaz reklam alır. Yani istenmiyor ama besleniyor. Kurtlar vadisi polat trendi düşünce , reklam etmediğinden kanal kanal gezmeye başladı.

Şu an sorsam ; Aşk'ı Memnu kimin eseridir diye , kolay cevapçılar yana ek browser açıp , hemen Amerikan yapımı Google Amca'ya sormadan cevap veremez. Oysa bu eser bizim klasik edebiyat dünyasının şaheserlerindendir , içeriği ensest de değildir. Dizi ile kitap arasında dağlar kadar fark var , kitap adı üstünde " yasak aşk " ve yaşanan acıları çok kişinin açısından anlatır , psikolojik roman türündendir.

İyi de Beşir kimdi , arkadaşlar :) Bu google'da çıkmaz. Özet bulup açmanız gerek.

0|0
    0|0
  • bunların yerine melodramların kaldırılması gerekir. ailenin başına saçma sapan acıklı olayların geldiği diziler bu yazdıklarından çok daha zararlı.

0|0
    0|0
  • arkadaş ne vadiymiş, çocukken başladı, eşşek kadar adam olduk, iş güç sahibi olduk hala devam ediyor :)

neyse yerli dizilerin zaten çoğunda bir gariplik tek düzelik var bence..

0|0
    0|0
  • İzleyici uyarıları var +13 vb. gibi.Kuralına uydurulmuş durumda yani.Kalkmalarına gerek yok.Uyarıyorlar başlamadan zaten.

0|0
    0|0
    • sinema gibi değilki sinemada 13 se 13'ün altı alınmıyor ama tv bilgisayar öyle değil herkes izliyor

• O zaman asıl sorunumuz bu kıstasların her yönde uygulanması

• Ne yaparlarsa yapsınlar

0|0
    0|0
  • aynen isterim ilk defa çok düzgün bir soru geldi tekrarı bile yayınlanmamalı.Ama sorun filmlerde değil sorun bu filmleri gerçekliğe taşımaya kalkan beyin özürlülerde.Bir insanın ölümünü görmemişki ne kadar acı bişey oladuğunu haberlerde diyor şu kadar kişi ölmüş ordan biliyorlar ben internetten izliyorum ve bir insanın ölümünün ne kadar acı bir şey olduğunu biliyorum ama bu kurtlar vadisinde insanların ölümü o kadar karizmatik ve itibarlı gösteriliyor ki hıyarın biri çıkıp elinde tabanca ben polatım diye insanları öldürülüyor gerçek öldürme sahnelerini baksalar insanlar polat gibi mafia bozuntularını linç ederler osman sınavdan da dizlerinden de kurtlar vadisinden de nefret ediyorum.

Bir de insanlar bunun filmden ibaret olduğunu anlamaları için ilk gerçeklerini izlesinler ölümün aldatmanın karşı tarafta yarattığı psikolojiyi internete yazın bakın dünyayı görüyorsunuz ona göre bu dizileri savunsunlar ya da izlesinler ordakilerin bier sahneden ibaret olduğunu gerçek olmadığını kendilerini kaptırmamaları gerektiğini bilsinler ben her türlü şeyi izliyorum ama deneme yapmıyorum kimsenin üzerinde izle geç ama o kadar mal var ki bunu anlayamaz kaldırsınlar en güzeli

0|1
    0|1
  • Kaldırılsın hep beraber oturup fetonun vaazlarını dinleyelim :D

1|1
    0|1
Yükleniyor...