En Saçma Türkçe Şarkılar?

Türü önemli değil.. Klasik Ajdar cevaplarına yumulmadan daha çalışılmış cevaplar tercih sebebidir :))

Ayşe Hatun Önal faciası 1 numaradır bence: link

Banu Alkan (hidrolikçi şarkı) : link

Tarkan : Kıl Oldum Abi : link

Başka?

Güncellemeler:
Bu ses nasıl h.ç edilir sorusunun cevabı Volkan'ı unutmuşuz: Ananı Niyolay saçmalığı.. link

Ragga Oktay'ın "fazla" şarkısı : Şikolata Gız.. link

Ve Ahmet.. Ah canım vah canım.. link

Bu yaştan sonra müzikal tarih okuyup tez konusu yapsak malzemeden bol birşey yok..

Cevaplar için teşekkürler arkadaş..

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• serdar ortaçın tüm şarkıları ama başta

aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem :D

0|2
    0|0
    • Ben yazıyordum sen yazmışsın

• Serdar Ortaç şarkılarının önemli bir kısmı böyledir.. Ama ikiniz birden aynı şeyi yazınca daha da emin oldum :)

• bu bilinen bir gerçek :D eski şarkılardan da çok var ali desidero falan anlamı nedir bilmem veya barbaros hayrettin ben sizin babanızım falan :D

Kızlar Ne Diyor 11

• ayşe hatun önal mıymış o ahhahhah.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Bundan saçmasını görmedim: link

0|1
    0|0
  • Seckin piriler kirmizi pabuclar serdar ortacin tum sarkilari tugba hatun carpik bacak..

0|1
    0|0
  • link

Aşk bu kızılötesi yaralı müzesi hareket edemem .

0|1
    0|0
  • serdar ortaç imzalı tüm şarkılar saçmalık ötesi bence .. beynine oksijen gitmiyo o adamın

0|2
    0|0
  • Serdar ortaç'ın bütün şarkıları

0|2
    0|0
  • adnan varveren - abidik gubidik twist

0|1
    0|0
  • Pınar Darcan-Hani bebeğindim :D

0|1
    2|0
  • atıye dondurma

0|1
    1|0
    • İki yıl önce çıkmış şarkı. Ve ben ilk kez dinliyorum.. Allah beni seviyor herhalde :))

• 0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 0|1
    0|0
  • bende geçen bir konu açmıştım böyle benim duyduğum en kötü şarkı diyebilirim bence sözleri itibarı ile melodiyi beğenenler olabilir onu bilemem ama sözleri çok kötü link

0|1
    0|0
  • offf ya öyle bir soru sormuşsunki saymakla bitmez neyseki türkiye ile sınırlandırmışın. ben dünyanın en karasız adamıyım ve ilk aklıma gelen bir kaç seçenek sunuyorum ve asla ayrım yapamam.

link

link ( teletubbıes lerin babasıdır kendisi )

link ( popçularla taşak geçen tek pop şarkıdır efsane)

link

off abi kafamı karpuz gibi dağıttın saymakla bitmez neler var neler :))) bıraktım çünkü o günleri tekrar yaşamamalıyız :)

0|1
    0|0
    • Ümit Besen ayrıdır.. Senin tam yaşını bilmiyorum. Ama bir nesil çat-pat ta olsa İngilizceyi Ümit abinin bu şarkısından öğrenmiştir :)

Faruk K da faciadır evet.. Barbaros Hayrettin ise şimdi yaşıyorsa "Ajdarların çıkış noktası" olmaktan mutludur herhalde..

• "Ajdar'ı şaplaklamak isteyenler" partisi kursam dünyalığı kurtarmıştım herhalde.. Ama geçti gitti fırsat :))

• söbü kafaya ne tokat vurulur canım çekti valla :)))

link

yıllar sonra hala gülüp ajdara yapmak isterim :))))))

• abi tabi birde bu var biraz acıklı bir aşk hikayesi ama bir ömür dinlenir

link

0|1
    0|0
  • Tuğba Ekinci - Condom : link

0|1
    0|0
  • 90 larda grup vitamin vardı. Anlamsız şarkılar yaparalardı. Birde Mustafa Topaloğlunun bütün albümleri.

0|1
    0|0
    • Vitamin'in formatı buydu zaten.. Ama Topaloğlu konusunda haklısın.. En saçması da şu dur: link :))

• Ajdar - Çikita muz :D

0|1
    0|0
  • Kadınların sesi erkek için haramdır parça olarak belirtim istedim

0|1
    0|0
  • İsmail yk "Ben Senin Ananın"

0|1
    0|0
  • Aşk bu kızıl ötesi,yaralı müzesi,hareket edemem serdar ortaç

0|1
    0|0