Duygusal ama anlamlı filmler önerebilir misiniz?

duygusal olmasi sart degil ama genelde öyle oluyorlar. filmi seyredince böyle düsünmen gereken. anlamak icin gayret göstermen gereken yada derin bi manasi olan filmler önerebilirmisiniz? esaretin bedeli yada old boy gibi mesela

0|0
20|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Benim adım sam , çok duygusal çok anlamlı bir film mutlaka izleyin ama yanınızda bol bol selpak havlu bulundurun .

2|0
    0|0
  • duygusal ve anlamlı : Eternal Sunshine of The Spotless Mind.

Düşündüren : Revolver, zindan adası, esaretin bedeli

Dram ve anlamlı: The Boy in Stripped Pigamas.

Komik: Hall Pass

2|0
    0|0
  • birde edwart norton'un amerikan history x birde Jean Renov' un oynadığı Leon: The Professional mutlaka izlemelisin :)

1|0
    0|0
  • hiçbir siyasi düşünceyle bu filmi önermiyorum ancak kaplumbağalarda uçar izleyebilirsin yada pek seni sarar mı bilmiyorum ancak Operasyon Valkyrie izleyebilirsin. iyi seyirler :)

1|0
    0|0
  • Tanrı Kent bu filmi izle pişman olmayacağına garanti verebilirim ;) link

1|0
    0|0
  • forest gump

Lorenzonun yağı

1|0
    0|0
    • Forrest gumpi izlemistim.basta vazgecmek istedim ama seyrettikce hosuma gitmisti. film hakkinda bi yazi hazirlmistim hatta:) öteki filmi merak ettim izlemeliyim

• Gerçekten başta bana da öyle gelmişti.Ama sonunda çok daha değişik şeylerle karşılaşınca 2 saatlik film bir anda bitiverdi :)

• FANAA ve GHAJİNİ izlemeslisin. hint filmi . mükemmel. süreleri uzun ama izlemekten sıkılmıyon. izlemelisin

2|0
    0|0
  • La vita e bella

1|0
    0|0
  • Limit Yok.

1|0
    0|0
  • kasımda ask başkadır.

1|0
    0|0
  • Cok fazla var ama su an aklima gelenlerden Se7en veya Pursuit of Happiness olabilir.

1|0
    0|0
    • pursuit of happiness güzel filmdi seyrettim ve cok sevdim

• My Sassy Girl de baya duygusal bir film. link Sonunda mektup sahnesinde aglayacagina iddiaya girerim, anlamli da, deneyebilirsin.

• seyrettim iki kere bazi yerleri anlayamadim diye:) evet cok güzeldi bi kac arkadasimla seyrettigim icin aglamamaya gayret etmistim:)

• Cesaretin Var Mı Aşka. Fransızların bugune kadar yaptıgı en başarılı hareket.

yaslan arkada izle gitsin.

1|0
    0|0
  • Ne Te Retourne Pas

link

1|0
    0|0
  • The Mist link

1|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • Recep İvedik 3

1|0
    0|0
  • before sunrise iyidir

1|0
    0|0
  • taegukgi kuzey kore filmidir mükemmeldir.

1|0
    0|0
  • aşkımla benim aşk flimimiz The Notebook

1|0
    0|0
    • onu izmeistim cokta aglamistim:) yanlizken rahat aglayabiliyorum birde zaten duygusal acidan kötüydüm agladim durdum durmadim:) ama harika filmdi

• bende biraz izledim ama güzel flim yani ağlama duvarını geçtik diyon yani:)))

• Kesinlikle Esaretin Bedeli filmi

1|0
    0|0
  • olağan şüpheliler

1|0
    0|0
    • Christopher McQuarrie'nin yazıp Bryan Singer'in yönettiği 1995 ABD yapımı kara filmdir. Film polis sorgusuna alınan küçük çapta bir dolandırıcı Roger "Verbal" Kint'in (Kevin Spacey) hik?yesini anlatır. Kint sorgulayıcısı ABD Gümrük İdaresi'nden Ajan David Kujan'a (Chazz Palminteri), San Pedro Bay'deki Port of Los Angeles'da demirlemiş bir gemide meydana gelen büyük yangın ve katliama kadar uzanan karmaşık bir hik?ye anlatır. Geri dönüşler ve öyküleme kullanan Kint'in hik?yesi o suç partnerleri ile birlikte gemide ne işleri olduğunu anlatmaya çalıştıkça giderek artan bir şekilde karmaşık bir hale gelir.

• not : seni seviyorum

1|0
    0|0
  • 12 angry man

1|0
    0|0
  • şahin k aşk adası

0|0
    1|0
  • Det sjunde inseglet olabilir. basit gelebilir belki ama yine de düşünülen tanrı, ölüm, din gibi kavramlarını tekrar düşünmek kötü olmaz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Hemen geliyor listem. Ben biraz az tanınan ve bildiğimiz Holywood'un dışında olan filmlerden hoşlanan biri olarak sana şunları sunabilirim ve asla pişman olmazsın:

*Once (Müzikal ve gerçek bir aşk -her son iyi bitmez)

*Dancer in the Dark (Şaheserdir -müzikal ve dram iç içe)

*Whale Rider (Manzara açısından görsel şölen -Yeni Zelanda'da yaşayan yerlilerin hayatı)

*Pudor (İspanyol yapımı eşsiz bir aile dramı -herkes kendi yalnızlığını yaşar)

*The Lovely Bones (Hem görsel şölen, hem destansı bir cennet hikayesi hem de polisiye)

*Ölü Ozanlar Derneği (hayat aslında bakış açımıza göre değişir)

*Mar adentro (ölmek de yaşamak kadar hakkımız -dram)

...

Bu liste böyle gider. Umarım istediğin filme kavuşur, keyifli zaman geçirirsin.

1|0
    0|0
  • soulr surfer ve 127 saat gerçek yaşanmış ikiside vay bee dedirtiyo sonunda ve halimize şükrettiriyo

1|0
    0|0
  • I'm Sam.

1|0
    0|0
  • J'ai tué ma mère - annemi öldürdüm.

Fransız filmi işte anlamak için kasmak lazım o.O güzeldi ama

1|0
    0|0
  • leon

1|0
    0|0
  • my name is khan

1|0
    0|1
  • yakın zamanda izlediklerimden,

-Never let me go ( bu beni cok etkilemişti )

-He loves me he loves me not ( yarısında kapatmadan, sonuna kadar izlersen sonu cok iyi bitiyor )

1|0
    0|0
  • Kelebek

1|0
    0|0
  • melissa p.

1|0
    0|0
  • Selvi Boylum Al Yazmalım :D

1|0
    0|0
  • tabiki de incir reçeli:)

1|0
    0|0
  • Juno

1|0
    0|0
  • a walk to remember

3 idiots

my sassy girl

3 de harikadır.

1|0
    0|0
  • The notebook.

1|0
    0|0
  • Breakfast at Tiffany's çok güzeldir :)

1|0
    0|0
  • Memento

Usual Suspects

21 Grams

Mulholland drive

Brazil

1|0
    0|0
  • not:seni seviyorum

hayat güzeldir

piyanist

yeşil yol

leon

günahkar

hayalet

koku

bunlar benim baş yapıtlarım,ayrı ayrı tek geçerim hepsini..

0|1
    0|0
    • Ve kesinlikle Stuart - A Life Backwards dün gece aklıma gelmedi ama ŞİDDETLE tavsiye ediyorum herkese..Etkisinden uzun bir süre kurtulamayacağınız bir film ve gerçek bir yaşam öyküsü..

• kız kardeşimin hikayesi filmini tavsiye ederim. izlediğine pişman olmazsın

1|0
    0|0
  • gajini
    3 idiots
    fanna
    peekay
    dhoom 3
    happy new year

0|0
    0|0
  • My sisters keeper (kız kardeşimin hikayesi)

Harikaa..

0|0
    0|0
Yükleniyor...