En son hangi kitabı okudunuz?

arkadaşlar merak ettim en son hangi kitabı okudunuz. yani tavsiye edeceğiniz kitap var mı? ne sıklıkla okursunuz? net başından kalkıp zaman bulabiliomusunuz :)

Güncellemeler:
ben kişisel gelişim ve gerçek hikaye-anıların anlatıldığı kitapları falan severim mesela, ben en son Lance Armstrong un HER SANİYE DEĞERLİDİR kitabını okudum , bulursanız okuyun gerçekten harika bir kitap

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Canan Tan - Yüreğim Seni Çok Sevdi.

0|0
    0|0
  • Aşk Kuantumu

0|0
    0|0
  • CENGİZ ERŞAHİN 'in kitaplarını oku o zaman adam kişisel gelişim alanında mükemmel ya . şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Canan tan hasret okudum guzeldi ama senin ne tarz kitaplar okudugunu bilmioruz

0|0
    0|0
    • canan tan gerçekten müthiş bir yazar hasret i aldım ama okumadım , korsan aldım açıkçası vicdanım elvermedi sonrada okuyamadım öyle duruo şuan :)

• Kesinlikle muthis bir yazar tum roman larini okudum guzel.Hasret diger romanlarina gore daha farkli ustelik cok akici ben 2 gunde bitirdim onuda kitabi hemen bitirmim diye yoksa 1 gunde bitiriyodum o derece :D Eger canan tani seviyorsan romanida seversin bence oku :D

• Uçurtma avcısını okudum başlarda güzeldi sona doğru sıkmaya başladı

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • - Kişisel gelişim kitaplarında Cengiz Erşahin ' in üstüne yazar tanımam , onun kitaplarından okuyabilirsin .

• hım tamam araştırcam, kişisel gelişim manyağıyım ya ben çok ilgiliyim mutlaka okurum

• en son suç ve cezayı okudum. şuan okuduğum da bir türlü ilerlemiyo :s

0|0
    0|1
  • Bir Şeytanın Papazı - Richard Dawkins

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ikinci erk çemberi carlos cataneda. 12 kitaplık bir seri ( yazdığım 5. si ) yinede kişisel gelişim yazısı olarak kabul edilebilir. ya da fantastik roman serisi bilemem nasıl istesen öyle oku ama mutlaka oku 1. kitaptan itibaren. ben zaman önce okumuştum aklıma geldi bidaa okudum 5. yi

0|0
    0|0
  • En son mahremi okudum , Elif şafak'ın ; tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • ben en son buz ve ateşin şarkısı kargalarn ziyafetini okudum. şu anda ejderhaların dansı kısım 1 bitti :)

hafta içi pek okuyamıyorum ama hafta sonları 3-4 saat okuyorum

0|0
    0|0
  • "Direnişi Düşünmek"

0|0
    0|0
  • pucca serisini okudum

0|0
    0|0
  • iki şehrin hikayesi-charles dickens

Klasiklerden başka okumam

0|0