Yazdığım roman için bilgi?

bir roman yazıyorum ve yazdığım romandaki karakterim tıp öğrencisi. tıp okuyup bana bilgi verecek var mıkaç sene ders görülüyor. kaç sene staj kaç sene sonra tus a girme falan?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• 3 Sene falan sanırım. Emin değilim =)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• o roman satmaz hacı

0|3
    1|1
  • 6 sene görüyorlar staj 3 olabilir. hastanede fazla vakit geçirdim . Stajda bir hocanın arkasında ki ördek yavruları gibi dolanıyorlar genellikle :)

aynı boyle link

1|0
    0|0
  • bir tavsiye vereyim karakterin mesleği hakkında çok bilgiye gerek yok . doktor olduğunu belirtmek yeterli. okurken yaşadığı olaylar daha çok dikkat çeker. yazdıklarınızla çelişmemesi için sordunuz muhtemelen de ben belirteyim dedim :) kolay gelsin başarılar

0|0
    0|0
    • ona göre olayı kurgulayacağım aksine karakterin mesleği yaşantısına göre aynı planda örtüşmeli ve önemli bir şeydir. en azından kurguda çelişki olmaması için. ben tutupta 2.sınıfta staja başladı kız dersem saçmalık olmaz mı

• zaten belirttim bunu yukarıda dikkat ederseniz :) Değinmeye çalıştığım nokta meslek noktasındaki ayrıntılar. Gerçi roman yazdığınıza göre kesinlikle bilgi sahibisinizdir. Tavsiye vermek haddimiz değildir ama şöyle yapabilirsiniz. Mesela hasta geliyor. Onunla ilgilenirken meslek hakkındaki bilgileri araya serpiştirirsiniz. Yani birden bilgiyi vermek güzel olmaz. Okuyucu bilgiye adım adım ulaşsın. Daha ilgi çekici olur hem. Tabi bunlar bana göre :) Siz istediğinizi deneyin

• tıp okumuyorum ama az çok biliyorum. 6 sene. 3. sınıftan sonra hastanede devam ediyorlar galiba. eğitim bitince de tus var.

1|0
    0|0
  • O roman tutmaz ;))

0|3
    1|1
  • tıpa başlasın bu eleman sonra yaz tatilinde sen bunu slovakyaya dedesinin yanına yolla, orada uyuşturucu belasına bulaşsın underground gruplara karışsın gizli toplu seks seanslarına katılsın falan iyice yoldan çıkar bunu tıptan gidersen o roman doktorlar dizisi kıvamında olur okunmaz

0|0
    1|1
  • lise terk yap karakteri

tıp okuyan tyler durden olsun

0|1
    1|0
  • Anında bilgi için www.google.com üşenme sor google'a

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• googledan daha doğru bilgi bulabilirsin. konuyla alakalı bilgim yok ama bende başladım yazmaya roman. allah yardımcın olsun zor iş :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...