Aranızda Harry Potter tiryakisi var mı?

Bilindiği üzere bu Harry Potter dünyada büyük bir çılgınlık yarattı sadece filmi değil kitabıyla da.A.B.D'de felan millet saatlerce yeni çıkan kitabını almak için sıra bekledi.Filmi gişe rekorları kırdı.Burada da Harry Potter hayranı var mı diye merak ettim.Beni sorarsanız ilgilenmiyorum.

0|0
18|9

En İyi Kız Görüşü

• Ya son cümlene kadar büyük bir şevkle okudum ama beni sorarsanız ilgilenmiyorum lafın resmen enerjimi aldı götürdü. Harry Potter benim çocukluğum sinemada izlenen ilk filmim okuduğum ilk en uzun hikaye..

Hatta bir zamanlar hayatımın bir parçası olmuş hayal dünyasında yaşamamı sağlamış yegane eser.. Seviyorum seviyorum. Kitapları hepsi ayrı güzel ama film olarak sadece ilk 3'ü favorim.. sonrasında bozdu.. öyle işte. harry potter hayranlarına selam olsun :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• "Felsefe Taşı." ve "Sırlar Odası" bölümlerinden sonra koptum ben ya, onun ikisini de Harry Potter a aşık olduğum için izliyordum, çocukluk evresinden ergenlik evresine geçiş zamanıydı, ne zaman ki çocukluk bitti ergenliğe geçiş yaptım , Harry e hayranlığım da sona erdi, :D:D

0|1
    1|1
    • Benim küçük bir kız kuzenim vardı.O da kendisine bayağa aşıktı.Nesi var çözemedim ama bayanların bayağa ilgisini çekmiş sanırım bu çocuk :)

• Küçük bayanların :))) Küçük hali ilgi çekiciydi, şimdi Daniel Radcliffe yaz, korkunç bir manzara çıkar :) Bazı kişiler sadece küçükken sevimli oluyor da :D hem benim yabancılara toptan kalbim kapanmıştı, çünkü insan büyüdükçe olayın sadece aşktan ibaret olmadığını anlıyor :D

• ben manyagiyim:) ücüncü kitabi cikacagi zaman okulu asip kitapcinin önünde siraya girigimi alir almaz kitapcinin önündeki parkta, bi cok kisinin yaptigi gibi, hemen okumaya baslamistim. okulun bittigni bile unutmusum annem hesap sordu sonra itiraf etmek zorunda kaldim :):) halada okuyorum zaman zaman

0|0
    0|0
  • Evet hepsini okudum .. filmlerindense kitapları daha çok etkileyici ... Yüzüklerin Efendisi filmlerini izledikten sonra okuduğum kitapları daha çok haz verdi bana .. Sanırım kitap okumayı seviyorum ...

0|0
    0|0
  • Katılıyorum arkadaşım ben dönüp bakmadım bile ama okuduğum kadarıyla Amerikanın siyasetini hafızalara kazmak için üretilmiş müthiş bir senaryo.

1|0
    0|0
    • aslında hiç bakmadığım için çok bişey demek istemiyorum.bilmeden kesin bir yargı koymak da doğru değil ama A.B.D ürünü olan ve pazarlaması çok iyi yapılıp tüm dünyada olağanüstü ilgi gören birşey olunca ister istemez insan komplo teorisi de üretiyor

• Ben, annem, kardeşim. Üçümüzün arasında yıprandı kitaplar.

0|2
    1|1
    • :)evet sen,annen ve kardeşin arasında kitapların yıpranması normal çünkü hem küçüklerin,hem gençlerin hem de orta yaş ve üstü insanların çok sevdiği birşey

• it's my pleasure

• Kuzenimi sinemasına götürme işiyle uğraştığım için, çok gitmişliğim var ama sevemedim bir türlü.

0|0
    0|0
  • Çoooo...ook severim. 12 yıldır hayatımda büyük yeri var fanatik gibiyim ! Gecen yıl Londra'da yapılan galaya gidip sabahın 3'unden aksamın 7'sine kadar dikildim. Ama değdi :D Rupert Grintle tanıştım.Süper bir atmosferdi gerçi gece elim ayağım tutmaz oldu ama yine de hayatımda yaptığım yapacağım en güzel şeydi.. Bu arada bu siteye gelme sebebimde 'Daniel Radcliffe'ye ayarladigim Google alert'tir :D

0|0
    0|0
  • evet eskiden aşırı severdim. özellikle zümrüdüanka yoldaşlığı, ateş kadehi ve azkaban tutsağını en az 10 defa okumuşumdur:) hala da severim. insan düşünmeden edemiyor acaba hogwarts gerçek olsaydı:)

0|0
    0|0
  • Ilgilenmiyorum..

1|1
    0|1
  • Beeen

0|0
    0|0
  • ben de çok seviyorum. yalnız güzel başlayıp öyle bi ters köşe yapmışsın ki :D

0|0
    0|0
  • İlgi alanıma girmiyor.

1|0
    0|1
  • 8 sene önce çok severdim şimdi ise hiç..

0|0
    0|0
  • Ben.Daha bu akşam yayınlandı ve gözümü kırpmadan 3 saat izledim.

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim izlemeyi düşünmüyoum

0|0
    0|0
  • ben..o filmleri defalarca izledim..kitapları da defalarca okudum ..çok severim..

0|0
    0|0
  • Kitaplarını okumak guzeldı son 3 unu okumayıp ızlemıstım sanırsam sonralara dogru baymıs demekkı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayır izlenecek başka birşey yoksa izlerim .

0|0
    0|0
  • Kitaplarını elime aldığımda bırakmak çok zor gelirdi, filmlerden ziyade kitaplar muhteşem sürekleyici...

1|1
    1|0
  • Seri film yada kitaplarda

Yüzüklerin efendisinin üstüne tanımıyorum.

0|0
    0|0
  • Her filmini en enaz 7 kez izlemiştirim ramazanda bu sayı tırmanıyodu :D ölümyadiğarları 2 yide 6 kez izlediim :D

0|0
    0|0
  • tüm kitapları filmleri var, hepsini birden fazla kez izledim ve okudum. birden çok fazla hem de.

1|0
    1|0
  • olmaz mıı...

0|0
    0|0
  • severek izledim hepsini hayri pıtır serisinin

0|0
    0|0
  • Bende çok ilgilenmiyorum, JRR daki kafayı bulamadım harry'de

0|0
    0|0
  • ben tiryakiyim