Tv dizileri ve kalitesi

Şimdiki tv dizilerinin çok saçma oldugunu düşünen var mısahsen çok sçma buluyorum 5 para etmezler

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• evet çünkü maliyeti karşılamak için araya sürekli reklam koymaları gerekiyor, reklam koyabilmek için de dizinin 1,5 saat olması gerekiyor, e her hafta 1,5 saatlik dizi için saçma sapan uzamış senaryolar yazılıyor ve saatlerce çekim yapabilecek durumdaki oyuncular (ajanstan bulunan yeni oyuncular ya da iş bulamayan eski tiyatrocular) bulunuyor, haliyle ortaya yabancı dizilerin aksine arşivlik diziler değil her hafta izlenip tüketilecek diziler çıkıyor, yetişmiş senarist kıtlığından bahsetmiyorum bile

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aynen öyle ama kayıp şehiri takip ediyorum. bide avrupa yakasını severdim eskiden.

0|0
    0|0
    • 10 Da 1 ya güzel ya degil bend kayp şehiri severim ama dgerlrini çöpe at :)

• Yabancı dizilerde gerçekten çok güzel olanları var ama dediğin gibi türk dizileri iyice boka sardı

0|0
    0|0
  • Bencede öyle

0|0
    0|0
  • trt dizileri güzel genelde.diğerleri çok sıkıcı ya.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Yabancı dizilere bunu diyemezsin , ama türk dizileri cidden 5 para etmez.

0|1
    0|0
  • Orjinal senaryolar olmuyor türk dizilerinde genellikle. Filmlerden romanlardan senaryo oluşturuyorlar. Yabancı dizilerden türk dizilerine uyarlamalarda pek tutmuyor.

0|1
    0|0
  • Leyla ile Mecnun harici hepsi dandik

1|0
    0|1
  • Kurtlar vadisi, Ezel, Gülbeyaz hariç hepsi bok...

0|0
    1|0
  • aynen hangi adam hangi kadına tıngırdıyor belli değil dizide reyting almak için bol bol öpüşme sahneleri koyduklarını da kendileri söylüyorlar komedi dizisi olarak avrupa yakası güzeldi

0|0
    0|0
Yükleniyor...