Türkiye de kadin olmak zormu.....

Ben kadinlarin Türkiye sartlarinda karsilastiklari enbuyuk sorunlari nelergunluk ya da ailevi olarak.

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Bi kere aile baskısı var yok dışarı çıkamazsın yok okuyup nabıcan vs. sonra görücü usulü evlendirip duruyorlar veya küçük yaşta evlendirip duruyorlar birçok kızı. evleniyosun kaynana derdi koca dayağı. yaşına bakmadan senden 10 kişilik iş beklemeler falan...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• erkekler tabiki mesela ben çok açık giyen bir insan değilim fixtir yani pantolon tişort bazen oluyo canım farklı giyinmek güzel olmak istiyo elbise topuklu hafif makyaj filan ya öyle bir bakıyolar ki sanki çıplak gezyorum abi bu insanların annesi kız kardeşi sevgilisi filan yok mu çok rahatsız oluyorum açkçası bir de aptallar biz bakalım diye kızlar öyle giyiyolar düşüncesinde olmuyolar mı ölüyorum

0|0
    0|0
  • evet çok zor. örneğin sokakta bir arkadaşınla selamlaşsan hemen bir şeyler var arasında basit kadın die düşünüyorlar. selam vermesen cahil veya kendini beğenmiş oluyorsun. kadın hep sabreden,toparlayan,çabalyan,ezilen ve birde herşeye rağmen ayak da durmak zorunda kalan.

0|0
    0|0
  • ßirkere namusun sadece kadında olduğunu düşünüyorlar. ve kadınlara ne yapılırsa yapılsın erkeğee hiçbir söz gelmiyor. her nekadar modernleşsekte yine kadınlara daha baskın davranılıyor. Ör : bir bayan sevgilisiyle gezdiğinede babası kıyameti koparır. Oğlu yapınca aslan oğlum büyüdüde sevgilisi oldu gibiisinden.. az söyliyim çok anla :)

0|0
    0|0
  • buraya yazmakla bitmeeez

0|0
    0|0
    • Ben kendi dogru ve yanlislarimi bulmayabulmaya calisiyorum kaduni kizi bir tek benim anlamam yetmez cikip kadin hakli desem kiclariyla gulerler.kokten degismeli

• ks de bile zor :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• normal kızlar rahat bence namus vb diyorlarda kızlar istediklerini yapıyorlar istediklerin giyiyorlar yani için olan bir öyle ya da böyle yapıyor yapacağını kardeş

0|0
    0|0
  • Tamamen aile yapına bağlı eğer kültürlü bir aileye sahipsen okursun geleceğini kurtarırsın yoluna devam edersin. Ne yazık ki her aile aynı değil. Kızını üniversite okutmayan çok. Her yere kendi başına karar verip gezmeye gidemezsin falan...

0|0
    0|0
  • Bilmem hic olmadim

0|0
    0|0
  • Kadın olmak zor bukadar acımasızlık sürerken hem cinslerim abazanlıktan oduncasına yanarken... link

0|0
    0|0
  • Evet zor...

0|0
    0|0
  • nesi zor be hocam kebap valla herşeyde ayrıcalıklılar keşke kız olsam ha valla

0|0
    0|0
  • Türkiye şartlarında karşılaştırdığında

Çölde kutup ayısı olmak gibi bir şey.

0|0
    0|0
  • Kadın olmak hiç de zor değil...

Önemli olan kişilik sahibi olmaktır...

0|0
    0|0
Yükleniyor...