Sigarayı bıraktıktan sonra organlar eskisi gibi olabilir mi ?

sigara içen biri sigarayı bıraktıktan sonra ne kadar sürece ciğerleri temizlenir eskisi gibi olabilir mi ?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• link dinle izle bunları :)

0|0
    0|1
  • Bu koluna faça atan adamın faça işi bırakmasından sonra kolum eski haline gelebilir mi ?Olayına benzer.Ya da içten zarar var.Hasar iç tarafta.Bırakmak iyi olur bari olacak olanın önüne geçersin.Nerede bembeyaz bir defter nerede bir karalama defteri ?. Bu da 2 3 yıl içtin olan oldu ölen öldü deyip yola devam etmek değil.Yani kısacası :) bir tahlil yaptır.Sonuçları gör o illeti de içme gerçekten çok pislik ve zehir.Dumanında hayır yok kendinde nasıl olsun..

0|0
    0|1
  • temizlenmez sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Yenileniyor

0|0
    0|1
  • Kısa zamanda olmaz ama spor yaparak iyi beslenerek bu zamanı kısaltabilirsin.

0|0
    0|1
  • eskisi gibi olmasa bile yine de devam ediyor olmandan iyidir zararın neresinden dönülürse kardır...

0|0
    0|0
  • 6 ayda yediklerinin yani meyvelerin felan gerçek tadını almaya başlıyormuş sigarayı bırakan, daha sonra 2-3 yılda ciğerler temizleniyor işte:D

0|0
    0|1
  • 8 ya da 10 seneydi emin degilim ama o kadar süre sigara hic icmezsen akcigerlerin yenileniyormus.

0|0
    0|0
  • aynen bu oluyor

link

0|1
    0|1
  • organlar belli zamanlarla kendini yeniliyorlar. bu da biraz zaman alıyor. kalp krizi riski ise normale bildiğim kadarı ile 15 yıl sonra dönüyor. ilk sene de bile çok yüksek bir azalma yüzdesi oluyor.

0|0
    0|1

• Gelir.

0|0
    0|0
  • Sigarayı bıraktıktan 2 hafta sonra vücut,sigaradan ihtiyaç duyduğu bazı şeyleri kendi üretmeye başlar.Mesela nikotin,sinirlerinizi yatıştırır :) eski günlere dönmek istiyor iseniz 35 yaşını geçmeden bırakmalısınız ama belirtmeliyim ki çok zor.

0|0
    0|1
  • bir yerde okumuştum sigarayı bıraktıktan sonraki vücudun temizlenmesini anlatıyordu. Tam yılını hatırlamıyorum ama 20 yıldan sonra filan bazı zararlı maddeler uzaklaşıyor.

0|0
    0|1
  • Tam olarak değil.

0|0
    0|0
  • Kaç yıllık icicisin ki

0|0
    0|1
  • Olmaz tabiki

0|0
    0|1
  • gelir tabi. ama elbette eskisi gibi olması çok uzun sürer.

0|0
    0|0
  • Zaman alır.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• ben 1 yıl içerisinde tamamen temizlendiğini duymuştum :)

0|0
    0|0
  • ciğerler 5 yılda temizlenir

0|0
    0|1
  • Geç olur..

0|0
    0|0
  • daha kolay hastalık kaptıgını duymuştum onun korkusuna bırakamıyorum ne yalan söliyim

0|1
    0|1
Yükleniyor...