En Çok Sevdiğiniz Şebnem Ferah Albümü?

en çok sevdiğiniz bıkmadan dinlediğiniz şebnem ferah albümü nedir?

benim ki artık kısa cümleler kuruyorum

0|1
22|20

En İyi Kız Görüşü

• Kadın'dan sonrası benim için yok... Ki Şebnem Ferah'ın 'Ben koştum, ben intihar ettim, benim aşklarım paslı çividir' gibi ben dolu ifadeleri srtık batıyor dayanamıyorum dinlemeye... Teoman da mesela 'vücut' takıntılı, bu da ona benziyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• CAn Kırıkları...

Adı da kendi de ayrı güzeldi..

0|0
    0|0
  • Deli kızım uyan candır ya.

0|0
    0|0
  • albümü bilmem ama tüm şarkıları bir yana sil baştan bir yana :D

1|0
    0|0
  • kadın :))

1|0
    0|0
  • Kelimeler Yetse albümü, ergenliğimin daha da zor geçmesine sebep olmuştur :)

0|0
    0|0
  • Valla albüm değil de sigara şarkısına bayılırım

0|0
    0|0
  • ayıramadm ki, hepsii

0|0
    0|0
  • Hepsi. hicbirini ayirmiyorum hepsi benim bebeklerim

0|0
    0|0
  • Şu kadının şarkılarını bir türlü sevemedim gitti

2|0
    0|1
  • Can kırıkları. Gerçi hepsinin yeri ayrı bir güzel ama eskiler daha iyi geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Konu Şebo olunca ayırmak güç ama kelimeler yetse albümü apayrıdır benim için.

0|0
    0|0
  • artık kısa cümleler kuruyorum

0|0
    0|0
  • 10 Mart 2007 İstanbul Konseri

(bunun içinde sevdiğim tüm parçaları söylemişti zaten)

0|0
    0|0
  • Benim adım orman

0|0
    0|0
  • Benim adım orman

0|0
    0|0
  • aşk güzel şarkı

0|0
    0|0
  • cam kırıklarını çok dinlerdim..

0|0
    0|0
  • benim adım orman

0|0
    0|0
  • Can Kırıkları <3

0|0
    0|0
  • Ayırt edemiyorum. Hepsi güzel.

0|0
    0|0
  • albüm isimlerini bilmirem :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• tek kelime ile "KADIN" albümüdür...

1.Vazgeçtim Dünyadan (Söz-Müzik: Şebnem Ferah - Düzenleme: İskender Paydaş, Tarkan Gözübüyük, Demir Demirkan)

2.Deli Kızım Uyan (Söz: Şebnem Ferah, Sezen Aksu - Müzik: Şebnem Ferah - Düzenleme: Tarkan Gözübüyük, Demir Demirkan)

3.İyi Gün Dostlarım (Söz-Müzik: Şebnem Ferah - Düzenleme: İskender Paydaş, Tarkan Gözübüyük, Demir Demirkan)

4.Bu Aşk Fazla Sana (Söz-Müzik: Şebnem Ferah - Düzenleme: Tarkan Gözübüyük, Demir Demirkan)

5.Bırak Kadının Olayım (Söz-Müzik: Şebnem Ferah - Düzenleme: İskender Paydaş, Tarkan Gözübüyük, Demir Demirkan)

6.Fırtına (Söz: Şebnem Ferah, Sezen Aksu - Müzik: Şebnem Ferah - Düzenleme: İskender Paydaş, Tarkan Gözübüyük, Demir Demirkan)

7.Yağmurlar (Söz: Şebnem Ferah, Sezen Aksu - Müzik: Şebnem Ferah - Düzenleme: Tarkan Gözübüyük, Demir Demirkan)

8.Yeniden Doğup Gelsem (Söz: Şebnem Ferah, Sezen Aksu - Müzik: Şebnem Ferah - Düzenleme: Tarkan Gözübüyük, Demir Demirkan)

9.Durma (Söz: Şebnem Ferah - Müzik-Düzenleme: İskender Paydaş, Tarkan Gözübüyük)

10.Buradan Göçerken (Söz-Müzik: Şebnem Ferah - Düzenleme: İskender Paydaş, Tarkan Gözübüyük, Demir Demirkan)

11.Yağmurlar (Enstrümantal) (Cd Bonus Track)

NOT: "Yağmurlar" şarkısı Küçük Emrah olarak da bilinen Emrah İpek tarafından coverlanmıştır

0|0
    0|0
  • "Şu albümü bambaşkadır" diyecek kadar sevmedim hiç bir albümünü..

Bi ara radyo vs işiyle uğraşırken Volvox şarkılarını dinlemişliğim vardı.. Türkiye'ye o zamanlar fazla bir projeydi..

Kendi kanatlarıyla uçmaya başladığında da "albümünü alayım" boyutu sempati duyamadım..

Ses rengi farklıdır, tamam. İstisna şarkıları da vardır: Deli Kızım, Yağmurlar, Bu Aşk Fazla Sana gibi.

Cover version olarak ta kalitedir.. : Çok Yorgunum Beni Bekleme Kaptan, Masum Değiliz, Erkekler Ağlamaz düeti vesaire..

(İyi ki sevmiyor muşum :))

0|0
    0|0
  • seçim yapmak ne mümkün açtım mı hepsini birden dinlerim ben (: ben bir mülteciyim kendi yüreğime sığındım...

0|0
    0|0
  • şebnem in şu albümü güzel bu albümü güzel değil diye ayırmak hakarettir kavga sebebidir sen bir adresini ver bakalım

0|0
    0|0
  • şebnem ferah dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Sil baştan

0|0
    0|0
  • bütün şarkıları güzeldir.ama ilk albümü KADIN özeldir çünkü imzalı bide:))))

0|0
    0|0
  • kadın en sevdiğim şarkı fırtına

0|0
    0|0
  • Kelimeler yetse albümünü tek geçerim..Bide eski volvox grubunda olduğu zamanlardaki şarkılarını hala dinlerim...

0|0
    0|0
  • Ben şarkımı söylerken i dinledikten sonra psikolojim bozuldu. üvey babasına hitap etmiş. sözler efsane

0|0
    0|0
  • ismini unuttum :)

0|0
    0|0
  • Albüm değil de sevdiğim parçaları var

birileri var

yalnız

sigara

mayın tarlası

0|0
    0|0
  • lor peyniri

0|0
    0|0
  • albüm isimlerine dikkat etmem ama sil baştan şarkısı güzel :)

0|0
    0|0
  • perdeler cam kırıkları

0|0
    0|0
  • Şebnem Ferah dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • şebo cansın seviyorum seni :D

0|0
    0|0
  • 2007 Bostancı sahne performansı.

0|0
    0|0
  • albüm olarak bilmiyorumda şebnem ferah'ın can kırıkları şarkısına bayılıyorum..

0|0
    0|0
  • Hepsi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...