Psikoloji okuduktan sonra.

arkadaşlar bilgisi olan var sa yardımcı olur musun. Psikoloji okumayı düşünüyorum ama iş olasılıkları ve neler olunabilir

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar artık bilinçlenmeye , hacı hoca üfürmeleri yerine , insan ruhunun bilimini okuyanlarla oturup konuşmaya başladı ve artık " ben deli miyim " refleksi geçti , bir psikologa danışma artık insani bir destek almış olma olarak görülmeye başladı.

Tabii her dalda olduğu gibi , bu konuda etik yolda yürürken hayatını da kazanman gerek , amacını belirlemelisin önce ..

Buna göre yolunu belirler , 4 yıldan sonra endustri psikologu olarak insan kaynaklarında yer alabilirsin ya da terapi istikametinde isen , yüksek lisans ve doktoranı verirsin , bu yetkilere sahip olarak kendi yerinde çalışabilir veya bir hastanede çalışabilirsin.

Zor derin zevkli bir sırlar dünyası bu konu . Tabi çok yönlü gelişimler,özellikle ingilizce gerek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• şimdi kim bilir kaç kişi psikoloji oku sonra beni tedavi edersin falan diyecek

millet beleşçi olmuş

cidden bak

misal geçen şuan ne yapıyorsunuz diye bir soru vardı p*rno film izliyorum diye cevap yazdım

3-5 iyi izlede oradaki pozisyonları bana uygularsın yazmış

0|0
    1|0
  • bir ara ,okullara rehber öğretmen olarak atamaları yapılıyordu..şimdi ne oldu bilmiyorum...

1|0
    0|0
  • yapılan bir araştırmaya göre geleceğin mesleği olarak seçildi...

1|0
    0|0
  • gelecegin mesleği diye duydum gün geçtikçe insanların psikolojisi bozuluyor

0|0
    0|0
  • Kuzenım kıbrısta okudu yüksek lisans bile yapmadan iş buldu şimdi deli doktoru, 25,000 maaş alıyor.

1|0
    0|0
  • aç gazeteleri haberlere bak, iş imkanını anlarsın :) ben psikolog değilim ama haberleri okudukça keşke psikolog olsaydım diyorum. garanti meslek.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...