Ya bazı garip insanlar var aptal mı gerizekalı mı

arkadaş bir cümle yazıyor sonra cümlenin sonun yazı ile nokta yazıp bir de nokta kouyuyor.bu ne saçma sapan bir dil bilgisidir yahu.

"bişey bişey ..nokta." gibi...

Güncellemeler:
arkadaşlar terbiyesizleşerek cevap yazmassanız sevirinirim.sanırım çoğunuz bu imla yanlışını yapıyor ve de ben bunu burda dile getirdim rahatsız oldunuz.Farkında iseniz yanlış olan bir şeyi marifet gibi savunuyorsunuz.birde üstüne üstlük bana akıl ve hayat dersi verenleriniz var...küçüksünüz daha da küçülmeyin ...

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Dikkatsiz ve ayrıntıya takılmayan veya yazıma pek önem vermeyen insanlar. Ne oldukları bilinmez.

0|1
    0|0
    • yazdığınız seviyeli ve terbiyeli yorum için teşekkürler...

• Rica ederim. Seviyesiz ve terbiyesiz yorum yapılacak bir şey göremedim zaten sorunda. Ben de teşekkür ederim.

• bazı bayan arkadaşlar özellikle ; sanırım kendileride sürekli bu eleştirdiğim durumu yapıyorlar tepkileri aşağıda da ...:D :D

Kızlar Ne Diyor 10

• hahaha az önce yaptım dediğini, gırgırına ne aptalım ne de zeka geriliğim var

0|0
    0|1
  • bırakın insanları olduğu gibi kabul edelim:)) çok önemli şeyler değil bunlar. üzmeyin kendinizi

0|1
    0|0
  • garip onlar

0|1
    0|0
  • çok derin düşünmek iyi değildir sen bir hava al gel ...

1|0
    2|1
    • ah canım ben ; uyardığın için sağol...

• Arkadan eger kopekler havlamiyorsa kurt degilsin derler.ben seni engellemistim sonra kaldirdim rahat rahat itlik yapasin diye ...sende yaptin itligini...isine gelmeyen degil insan olana cevap verdim

• he canım cevap işine gelmesin hakaret ay ettiğin hakarete de sana da koyım ben o zaman

engellemişmiş gidip annene şikayet etseydin keşke göt

• Bunu takan ne o zaman ben cok merak ediyorum

0|0
    1|1
    • Kendini büyük gösteren kücülmekten korksun asil sana tavsiyem tedavi gör

• Benim seviyemden cevap vermek icin ayni seviyede olmamiz gerekiyor. Ne yazik ki bu düsünceyle veinsanlara bu bakisinla hep alt seviyede kalicaksin. Sen yükseldigini düsündükce aslinda hep daha cok kücülceksin. Garip olan ne biliyormusun garip olan insanlara bu düsünceyle bakman neyse hoscakal

• doğru söylüyorsun haklısın.seviyeden kastettiğiniz bilinçli olarak yanlış olan bir şeyi savunmak ise ben yanlış olmayı tercih ederim...

• Bu sorudan sora bende aptal oldum naber..nokta.

0|0
    0|1
  • işine bak olum

0|0
    1|1
    • babam seni mi şey ettide olum diye konuşuyorsun ...

• babam anneni şeetti sonra ondan panpa

• senin aptallığın burda ortaya çıkıyor işte o zaman ben senin nasıl oğlun oluyorum.bir kelime daha yazma rica edersem ortalık malı bir kişilğin var çünkü

• hic gordugum yok ama ola bilir yani

0|0
    0|0
  • Ne farkederki.

0|0
    1|0
  • Duygusal oluyor o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsanların yanlışlarıyla uğraşmak iyi bir özellik değil aslında.. Ama madem sen o mantıkla hareket ettin, biz de sana "hatırlatalım" birşeyler..

- "yazmassanız" değil "yazmazsanız" olsa nasıl olur?

- Cümleye başlarken büyük harfle başlansa nasıl olur?

- "sonun" değil, "sonunu" olsa?

- "kouyuyor" değil "koyuyor" olsa?

Hani senin için önemli detaylar ya bunlar, o yüzden rahatsız ettim :))

0|0
    0|1
    • ya arkadaş anladık biz yazarken klavyeden dolayı harf hatası yapıyoruz.benim eleştirdiğim bir harf hatasu değil.bilinçli olarak yapılan bir yanlış .eleştirmek istedikten sonra bir çok şey bulursun yok de ler ayrı yok dahş şöyle olacajk gibi.bilinçli olarak yapılan bir yanlıştan bahsediyorum ben farkında isen

• O konuda aynı fikirdeyiz dostum.. Ama sonuçta nerede çokluk orada bilmem ne durumu var internette..

Neyse, taarruz geçti sayılır o zaman :))

• yukarıda yazı yazan bayan çok bilmişler umarım senin ifadelerini okumuşlardır...:D

• androit olabilirler :)

0|1
    0|0
  • burda o kadar sey seni ırgalamadıda bunumu kafaya taktın .

0|0
    2|0
Yükleniyor...