• Sor
  • Bence

Acillll hotmail hesabıma ulaşamıyorum.güvenlik kodu zımbırtısı da ne?

ya bikac hafta önce hesabıma girerken 'bize çok korumacı diyebilirsiniz,bla bla adresinize güvenlik kodu gönderdik' diye bir şey cıkıyordu.ben erteliyordum.en sonunda erteleme hakkım dolmuş.diğer adresinde parolasını unuttum.şimdi hesabıma ulaşamıyorum.numaramı girsem olmadı.napıcam ben?hesabıma nasıl ulaşıcam

Görüşün nedir?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Kızlar Ne Diyor 1

• bla bla senin 2. mail adres olarak verdiğin adres,o adrese mail gönderilmiş o kodu alıp güvenlik kodunu yazmanı istediğin kutucağa copy liyceksin..

• canım onun şifresini hatırlamıyorum zaten sorun o

• Kodunuzu nereye gönderelim? in altındaki kutucuğun yanında ok var tıkla "bunları artık kullanmıyorum" u seç ve ileri de.açılan pencerede tekrar ileri de..tekar açılan pencerede telefon numarası yazan yerin yanındaki ok a tıkla ve "diğer eposta adresi"ni seç..diğer e postanı yazman için altta bir kutucuk açılır.e postanı yaz ve ileri de..bu e posta şifresini bildiğin bir e posta olsun..kod yollanacak oraya.sonra git ordan kodu al ve kod sayfasına yaz.ileri deyip işlemi tamamla..

Yükleniyor...