Kore dizileri izler misiniz?

en sevdiğiniz kore dizileri koreli aktörleri nasıl buluyorsunuz?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• dizi film hepsini izlerim link

link

1|0
    0|0
  • Filmlerine daha düşkünüm de en kısa zamanda dizilerine de hakim olacam. Sadece I'm sorry I love you izledim dizi olarak.

2|0
    0|0
    • dram seviyorsun sanırım? :D sana 49 Days dizisini öneririm :)

• Benim için dram olsun yeter. Kore bu konuda 1 numara gerçekten üstüne tanımıyorum :)

• katılıyorum :)) duyguları çok iyi yansıtıyorlar :)

• İzlemem.

0|0
    0|0
  • Koreli erkeklere aşık oluyorsunuz demi lan.

0|0
    0|0
  • yok öyle şeyler çok fantastik kaçıyor ben maaş derdindeyim

0|0
    0|0
  • yapıcak hiçbişey bulamasam bile oturup da kore dizisi izlemem heralde :s:S

1|0
    1|0
  • hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Greatest love,49 days,Bof, Dream high.. saymakla bitmez her biri inanılmaz.. Müzikleride öyle!^^

2|0
    0|0
    • evet say say bitmez :D

• beni mutlu eden tek şey ya :))))))

• bi kere onların tadını aldın mı türk yapımlarına ''bu ne yaa olmamış bu :/'' diyorsun :)

ben şuan türk tvlerinde bir tek Güneşi beklerken ve yalan dünyayı izliyorum gerisi kore :))

• izlemiyorum ve izleyeni de anlayamıyorum türk dizileriyle dalga geçip bunu izleyeni ise hiç hiç anlayamıyorum

0|0
    1|0
  • tam benlik bir soru :D izlerim bağımlısıyım kore dizilerinini :D en sevgiğim ilk 5 diziyi sıralarsam..

1) Bridal Mask

2) Secret Garden

3)Hong Gil Dong

4) Boys Over Flowers

5) The Princess Man

en sevdiğim aktörler ise; Kang Ji Hwan,Hyun Bin,Park Shi Ho,Joo Won,Lee Min Ho,Kim Bum,Jo in Sung...şimdilik aklıma gelenler ve en sevdiklerim bunlar :D

1|0
    0|0
  • tarihi dizilerine bayilirim ama gunumuzde gecen romantik dizilerini pek izlemem.Kore dizileri harika ötesi

0|0
    0|0
  • boys over flowers vardı trt okul'da bir ara ona sarmıştım, sonra klişe oldu işte, izlemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...