Eşimle tatil planımız ? Maliyeti ne kadar olur sizce ?

Eşimle çok sıkıldığımızı farkettik ve en büyük hayalimiz olan balkan turuna çıkmaya karar verdik bizim şimdilil rotamız şu Bulgaristan- haskova varna burgas plevne sofia- Makedonya - üsküp ohrid- Arnavutlık -tiran- Bosna hersek , Sırbistan - belgrad- Hirvatistan bunları istiyoruz trenle seyahat etmek eğlenceli geldi bize ama tabi daha kesin değil. 2 kişilik bu tatilin maliyetini ne kadar olur sizce ? Ve kaç gün sürer ? Ve son olarak bu ülkelerde gezilecek başka şehirler var mı ? Teşekkürler...

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• bulgaristan biraz fazla tehlikeli insanlari filan olsun onceden otellerde rezervasyon yaparsani kalma skintisi cekmezsiniz ama en iyisi yapmamak o gibi ulkelerde oteller genelde bostur yaniniza 2 3 bin euro alin 2 binde banka hesabinizda yedek te bulunsun bleli m i olur

bende hollandada yasiyorum ilerde avrupa turuna cikicam ins Allah izin verirse

0|0
    0|0
    • Balkandan sonra planlıyoruz biz de dahadoğrusu ben çok istiyorum bir iki yıla olur umarım

• yanliz bulgaristan gercekten baya tehlikeli dikkat edin . iyi eglenceler

• Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 12

• bacım nıye karışık oralar birde tirenle uğraşılırmı o kadar yol. Ben doğu akdeniz turu tavsiye ederim. sen şu tarz gemi turlarını bı ıncele, link

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sorman hata ne bu heycan çocuk gibi sanki korkuyormuşun gibi, paran varsa canın nereyi istiyorsa git kalp atışların çok heycanlı. diycem o ki sorarsan 100 tane farklı şey söylerler :))

0|0
    0|0
  • Çok tutmaz ekonomisi çökmüş ülkeler onlar ama yol masrafınız fazla olur

0|0
    0|0
  • Bence tur şirketleri ile gidin. En ideali ETS tur :) Şiddetle tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Turizm firmalarinin tur paketlerini takip edin uygun seyler var

0|0
    0|0
  • Interrail programlarina bakin.Tek tren biletiyle tum avrupa.Interrail programiyla ilgili paylasim yapan forumlar var.gunluk maliyetinizi bile cikariyorlar.

0|0
    0|0
  • ben tur şirketinde departman şefiyim istediğin sey cok kapsamlı bir tatil ve fiyatlar 399 € dan baslıyor per person tabi bu fiyat

0|0
    0|0
  • geçen ay arkadaşım ve eşi gitmişlerdi kişi başı olarakta 699€ ödemişlerdi galiba.

0|0
    0|0
  • Bulgaristan'da trenler çok eski, çok kötü, çok yavaş. Bulgaristan'da görülmeye değer bir Burgas birde Sofia var bence.

0|0
    0|0
    • Eşim diğer yerleride görmek istiyor onu da kırmak istemiyorum tren hakkında söylediğini dikkate alacağımm

• arabanız varsa araçla gitmeniz daha uygun olabilir çünkü oralarda yakıt ucuz

0|0
    0|0
  • Konaklamayi yildizli otellerde yaparsaniz.3000 avro.

0|0
    0|0
    • 2 kişilik mi tek mi ?

• Ben tek badisimayim. Ornek bir hafta once kazanluk otelde kaldim bir hafta indirim vardi 70 tl yemekleri disarda yedim yaklasik oz masraflarharic 780 tl kadar yatak ve yemek mas oldu. Yazdi giniz dier sehir ve ulkelerdede fiyat ayni.uygun pansiyon ve motellerde var.tavsiye etmem .bence paket tur ile gidin hem dahs guvenli.benim konumum farkli oldugundan hic bir ulkede sorun yasamiyorum kari koca icin uygun degil.

• Teşekkürler

• gitmeye degmez o şeref.siz yerlere

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 3

• beş bin tutmaz.

0|0
    0|0
    • Bir şey değilmiş ikimizin iki aylık maaş diye konuşmuştuk bir aya indirelim madem gerçi bir ayı da benim alışverişler ama napalım idare edicez :D

• 3 bin'i gözden çıkarın

0|0
    0|0
  • Boşver Balkanlar'ı İtalya'ya gidin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...