Karadeniz erkeği nasıl olur ? nişanlım karadenizli ...

karadeniz ailesi yöreleri töreleri örf ve adetleri kültürleri nasıldır ?

0|0
7|34

En İyi Erkek Görüşü

• Benim anasınıfndan beri tanıdım 2 arkadaşım var biri erzincanlı, esmer uzun boylu manken gibi çocuk. ilk çıktığı sevgilisiyle evlendi şuan karısı hamile. karısı kısaboylu kilolu hiçbir güzelli olmayan bir kızdı . birde Karadenizli bir arkadaşım var. uyuşturucu kullanıyor. babasının yatına kız atıyor sürekli barda tanıştığı eskortlarla birlikte oluyor hatta onlara aşık oluyor falan.

Genlerlemi alakalı bilmiyorum belki sadece çevreden dolayı yetişme tarzından.. karadenizlinin babası 2 hanımla evli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• şöle söyleyim karadenizliler kimseyle tartışmaya girmez hemen çeker vurur :D

1|2
    0|1
  • Zamanla alışırsın

1|0
    0|2
  • karadenızın doğusu var batısı var, sinop samsun oralarda kultur var gelişmiş, doğu karadenizde trabzon rize gibi, insanlar çok kaba .

1|1
    0|1
  • geri kafalı dedıgım dedık o kara dıyorsa ak semıcen ısın zor :D

1|2
    0|0
  • Sen nerelisin ki :) insan işte -D

1|0
    0|0
  • Karadenizliyim. Bizim buralarda pek mini etek giyen yok varsada peşinde cok abaza dolanır. SOnradan görüyoruz bazı şeyleri gelişmiş şehirlere göre. Karımza kızımza sahp çıkarız aşırı kıskancız. Kız kardeşlerimizi korururuz biri mahallemizin kızına yan baksa ertesi gün yüzü morarmış bir şekilde dolaşır ve laf attgı kıza da bacım der. Herkes karadenizli insanı gibi mert olmaz ... Şanslısın kıymetin bil.

1|1
    1|5
  • burunları uzun olur

1|1
    0|0
  • Gürcistan'a giderler genellikle günübirlik.Sen istiyor duj olayları için falan filan...

1|3
    0|0
  • Sıkıntı ya. İnatçı ve cins oluyorlar.

1|3
    0|0
  • Bende Karadenizliyim

şöyle bir açıklama duydunmu

''Bir başkadır Karadeniz insanı diye '' boşuna söylenmemiş o laf :)

2|0
    0|0
  • uy ha bakalum nerede got kafalı usakk .. dikkat nerede ne zamn niçin neye ve nden kızdıgını anlayamzsınn acaip bir sey bunler

1|0
    0|0
  • karadeniz erkeği zekidir, millet uzaya giderken, yeni gezegenler keşfederken onlar suyla elektrik ürettikleri için tv ye çıkıp kendi buluşlarını anlatıp gögüslerini kabartırlar ayrıca bir mısır ekmeğini de bir oturuşta yeme özelliğine sahiptirler

1|1
    0|1
  • yandın o zaman bunu burda öğrenmek yerine git bir rizeye trabzona ciresuna bak ortama

1|1
    0|0
  • Dini inancı paradır:)) ben doğunun en ucra şehri karsta medeniyet görürken trabzonda böyle bir şeye rastlayamadım. beyin sıfırdır kullanmasını bilmezler. geri kafalıdır senin fikrimn son plandadır. hayarının yanlışını yapıyorsun derim. bak bir link atıyorum. başkasına aynı konuda vakti zamanında yorum atmışım aylar sonra bana hak verdi link

0|0
    0|0
  • Ben trabzonluyum rize trabzon artvin bunlar en iyileri giresun ordu samsunbeddua almisin bide yanlis yapamayacaksin trbzn rzliye

1|0
    0|0
  • karadenizliler zampara olur biraz

2|1
    0|1
  • İnatçıdır ama kişiden kişiye değişir hepsi inatçı olacak diye bir durum yok..

1|0
    0|2
  • FIrILdak kelimesi ile esdeger

0|2
    0|2
  • Genel olarak iyi insanlardır :) inatci olmaları dısında tabi :)

1|0
    0|3
  • Karadenizin bölümleri var seninki ne taraftan ?

1|0
    0|1
  • genellemesekte ataerekil bir yapıları vardır...

1|1
    0|0
  • at avrat silah namusdur :) bide hamsili plavda ustaysan

1|0
    0|0
  • benim eniştemde trabzonlu adam qibi adam çıkar karadenizden

1|0
    0|1
  • kültürlerine bsğlı birazda sert olurlar

1|0
    0|1
  • Her malın çürüğü vardır.

1|0
    0|2
  • Yaslariniz kac ?

0|0
    0|0
  • Asil Mert Kararli. Olduklari soyleniyo.mesaj al.

1|0
    0|4
  • Tanımadanmı nişanlandın?

0|2
    0|1
  • Sıcakkanlı, inatçı, eğlenceli vs, severim kendilerini.

1|0
    0|0
  • karadenizlileri severim. karadenizlilerin çoğu faişelik o*luk yapar erkeğide kadınıda aynıdır. Aralarında iyi insan çok az var hertürlü pisliğe kötülüğe bulaşıyorlar. Ama onların biraz suyyuna gidersen bişey olmaz. Yanlış anlama bende sağdan soldan duyduğumu söylüyorum.

0|1
    0|0
    • dediklerimi dikkate alma boşwer..

• mal mal konuşmuşum.

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 7

• iyidir ya cana yakınlardır

benim hoşlanmadığımsa birbirlerine bağlılıkları

karadenizliler karadenizlileri sever diğerlerini itin götüne sokar.

1|0
    0|1
  • Pek adetleri olmaz. Düğünde horon isterler klasik olarak.

1|0
    0|2
  • capkın ve tembellllll

1|2
    0|2
  • yemekleri iğrenç oluyo bulgur bulamaç

1|1
    0|0
  • Öyle sıradışı adetleri yoktur.Genel olarak severim Karadeniz'lileri,sıcakkanlı,iyi insanlar:)

1|0
    0|3
  • Karadeniz erkegi candir :) nisanlim Karadenizli

1|0
    0|1
  • karadenızden adam cıkmaz ne kdar gevsek onun bunun cocugu varsa ordan cıkıyo. + karısını paslar o itler

0|4
    0|1
Yükleniyor...