Yeni evlendik, kavga ettik, gitti.

5 senedir birlikteydik, geçen pazar evlendik, bu gece çok şiddetli kavga ettik nedenide bir kızın mesajı evliiğimizi kutlamış ama o kızdan nefret ediyorum hal ve hareketleri hoş değil zaten gece 11de hangi akıllı mesaj çeker.oda kızı savundu bişey yk abartıyorsun diye.bende bastım bağırdım nerden evlendim seninle dedim..en büyük aptal benim dedi :( bastım tokadı defol git dedim ama ev onun evi bende, ev senindi pardon dedi ama dinlemedi bile bide göz kırptı ben orda sinirlerdeyim o gitti yattı..aldım çantamı tam gidecektim asansöre bile binmiştim yakaladı zorla oturma odamıza kadar götürdü. sonrada çıktı gitti :( çıkıp gidecemde karar veremiyorum:(

Güncellemeler:
ya ben pencreden baktım şimdi bu arabada oturuyor ama araba yoktu sanırım yeni gelmiş gitsemmiki yanına
aradım özürde diledim oda diledi, kızı savcılığa şikayet edecez yarın zaten mesajları falan duruyor..geliyor şimdi iyi geceler herkese teşekkürler cevaplar için.
arkadaşlar ben sinirle eksik yazmışım kız tebrikler mesajını bebeğim diye çekiyor ve bu ilk değil yani kız tartışma çıkarmak için yapıyor..neyse sorun halloldu tekrar iyi geceler saolun.

0|0
9|27

En İyi Erkek Görüşü

• manyak mısın adam seni seviyo sana değer veriyo bir mesaj yüzünden adama yaptığına bak kutlama mesajından kavga çok saçma adam ii dayanıyor bence kıymetini bil :)

1|0
    0|0
    • kızın niyeti belli zaten aramızda tartışma çıkartmak.yeni evli çiftlere böyle gece yarıları mesaj çekilmez ki üstelk arkadaşımız değil.ve ben kıza daha önce bir uyarı vermiştim.aynı durum benim başıma gelse numaram değiştirilirdi hemen ama eşim onu yapmadı üstüne üstlük birde basit konular deyip geçiyor benim rahatsız olduğumu anlamıyor mu yoksa kalemi almıyor ben buna sinirlendim asıl.

• ama adam gerçekten sana değer vermeseydi çek git falan derdi tamam kıskanmak hakkın ama bazılarının karakteri böyle o kızın istediğini yaptın şu anda

Erkekler Ne Diyor 26

• ben hep derim kişilier nikah basana kadar nikahtan sonra kişinin kişiliği ortaya çıkar neden mi istedini elde etmiştir zaten

0|0
    0|0
  • senin gibi gerizekalıları seviyoz işte bizde ne yapalım

0|1
    1|1
  • Neyse sorununuz hal olmuş allahtan.Bence ne kadar sinirlensenizde kırsanızda birbirinizi evi terk etmemelisiniz sonuçları daha ağır olabilir.Sakinlesince konuşur halledersiniz yazık etmeyin birbirinize.Bu arada allah bir yastıkta kocatsın. :)

0|0
    0|0
  • ya bak delilik yapma git 1 haftalık evlisiniz ya bir tebrikler mesajı içinmi kavga ettiniz git eşinden özür dile birde öpücük kondur al evinize getir

0|0
    0|0
  • ya manyakmısın sen 7 günlük evlisin bende evleneli 6 gün oluyor daha balayınızı yapmadan nereye çıkıp gidiyorsun değersiz bir kız için yuva yıkılırmı oturun konuşun

0|0
    0|0
  • yüzde iki milyon saçmalamışsın. evet belki sinirlenmiş olabilirsin ama bu adam senin eşin. insan alır karşısına oturur dinler tokat atmak nedir? bu kadar basit bir şey için birde. O adam seninle evli bunu düşün o kadınla değil. Bence bir özür dilemelisin emin ol bir kaç gün sonra her şey standart halini alır. bozma moralini derim. Evi de sakın terk etme.

0|0
    0|0
  • bu evlilik bitmiş okey dönüyor

0|0
    1|0
  • ikinizde çocuk gibi davranmışsınız be =/

0|0
    0|0
  • Olum ne saçma salak kavgalarınız var.. Ayrıca erkek dedigin karısını göndermez kendi gider.. Bozuksunuz lan alayınız =_=

link

Al müziklerini dinle kafanı dagıt sinirini alır..

0|0
    0|0
    • Git özür dile..

• arkadaşımız avukat, gitmeden önce aradık saolsun oda geldi ,bilmiyorum çok fazla hukuki yolları sonuç ne olur bilmem ama en azından artık cesaret edemez aramaya ztn numaralarıda değiştirdik. teşekkürler.

• 3 ayla 2 yıl arası ceza yer onuda paraya çevire bilir son düzenlemelerle 4.5 ay ile 3 yıl oldu diye biliyorum. Önemli olan sicildir zaten sicili zaten. Rica ederim mutlu ve huzurlu evlilikler..

• abartmışsın biraz adamın ne suçu varda tokatı yapıştırıyosn

2|0
    0|0
  • adam evlenmiş hala yaranamamış mk. başına bişey gelirse kına yakarsın.

0|0
    1|0
  • git tabi kızım adamı perişan etmişsin atmışsın sokaklara. yazık. ya da bir el salla camdan gelsin yukarı.

0|0
    0|0
  • nereye ya sakin olur böle seyler evlendiniz boşandınız olmasın sakin ol ılık dus al yat uyu sabah tekrar düşün

0|0
    0|0
  • Saçmalıyorsun ama. Kendi duygularınla bencilliğe bürünüyorsun. Biraz sahiplenin ya karşınızdakini. Sizin sahiplenmeye ne kadar ihtiyacınız varsa onunda o kadar var. Helal olsun valla gene kolundan tutmuş çekmiş seni içeri. Ben olsam yapmazdım.

0|0
    0|0
  • Ama cidden sacmalamissin. Boyle bişey icinmi bagardin adama ? Ergen kiskancligi bunlar

1|0
    0|0
  • adamın iyisini bulmuşsun da resmen cazgırlık yapıyorsun. ne kadar saçma bir şey yaptığının farkında değil misin gerçekten

0|0
    0|0
    • sevindim allah mutluluklar versin. savcılıkla falan da uğraşmayın elin kaşarı için. siz kendi evliliğinize bakın.

• iş işten geçmiş yıkma yuvanı tapu sende nasılsa mesaj atanda seni görsün diye yapmıştır zaten takma kafana tilki misali dönüp dolaşıp gene gelecek

0|0
    0|0
  • senle bu adamın işi zor

1|1
    0|0
  • kusura bakma ama sen haksızsın.. Anlayış göster kıza diyebilrisin evli bir erkek bu saatte rahatsız edilirmi diye

0|0
    0|0
    • kaç defa dedim bu ilk olsa..

• Bir mesajdan dolayımı oys ;) yazıklan adama

0|0
    0|0
  • evlilikler böyleyse ben evlenmek istemiyorum arkadaş :S

0|0
    0|0
  • tamda bugün evlenme teklifi almıştım kahretsin

0|0
    0|0
  • çok iyi yapmışsın:))) birazda sıva bariii

0|0
    0|0
  • sakın gitme. ben de ilk başta çok kavga ettim. eşim eşyalarını topluyodu kaç kere. zamanla oturdu evliliğimiz. şimdi çok mutluyuz 1 .ocuğumuz var 2. yi yapmaya çalışıyoz

0|0
    0|0
  • Kadınları anlamak çok zor arkadaş bigün başka bigün başka.ne güzel evlenmişsin yuvanı kurmuşsun ufak bişeyde bu olmazki.bence evliliğin tadı tuzu bunlar.

0|0
    0|0
  • çok ekşınlı daha yeni evlisiniz bune ya ayrıca eşin haklı abartıyosun yeni evli senden bıkmış olamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bence çok ağır konuşmuşsun.. bir kız yüzünden ilişkinizi bozmaya hiç değmez salla gitsin sonuçta seninlemi evlendi bitmiştir.. arayıp özür dilemeni tavsiye ederim gelicek kişi o olmicak çünkü.. 5 sene az bir zamandan bahsetmiyoruz, sen sevgiline sahip çık yeter. en kötü kızı arayıp kıza çemkirseydin o senin hayat arkadaşın birbirinizi kırmaya değmez.. kendini affettirmelisin..

1|0
    0|0
    • neler saydım neler bu ilk kavgamız değil o kız yüzünden. hatta nişanlıyken ayrıldım bile.numarasını değişti kız gene bulmuş.boyuna numaramı değişecem diyor. bak diyor tamam evlilk kutlaması demek ki anladı hatasını..ya gece gece evlilik kutlaması mı olurmuş.

• ben senin yerinde olsam gider kızın ağzını burnunu dağıtırdım.. kadınlar gerçekten çok şeytan ya. memlekette binlerce erkek varken tutup sevgilisi olanamı yazılıyosun yani, uğraşmak zor çok iyi bilirim ama böyle durumlarda kocana sahip çık kimsenin elinede koz verme derim.

• sen evlenmişsin yaptığın harekete bak hiç mi olgunluk yok abi kocanı evliliğini kutlayan bir kızdan kıskanmak ne demek ya bir de bağırıyosun bir de tokat atıyosun hatalısın ya lafı senle niye evlendime getirmişsin altı üstü kutlama mesajı haberin var mı eşin ne akadar alınmıştır asıl adamın sana senle niye evlendim demesi lazım bir hayat kurmuşsunuz ailesiniz artık böyle saçma bir meseleden kalp kırılmaz ilişkinizi berbat ediyosun yarın bir gün o da sana bağıracak bu böyle sürüp gider git özür dile

0|0
    0|0
  • Bizim kavgalarimiz yaninda bu bir hic bile. Barisirsiniz merak etme

1|0
    0|0
  • Sinir anı saçmalamışsınız biraz.Üzülme adam seni sevmese ağır hakaret ederdi bazı malların altta yazdığı gibi.O yüzden sabah ola hayrola de bu işi büyütme.Tokat attığın için özür dile o da zaten senden özür dileyecektir tatlıya bağlarsınız inşallah.

1|0
    0|0
    • Git tabi ki yalnız bırakma.O da şimdi çok üzgündür.Hem gönlünü almış olursun aranıza yok yere buz dağları örmeyin.

• Hadi geçmiş olsun

• bir kadın asla evi terketmemeli bırak adam gitsin,sen nereye gidiyosun hem çantamı bavulumu aldım diyerek bunu yanlış buluyorum...

bir diğeri kızım regl döneminde falanmısın sen bu ne sinir onuda anlamadım:)

1|0
    0|0
    • elli defa değiş hattını dedim.yaw açık konuşmak gereirse ben gerdek gecemden bu sürtügn günaydın mesajıyla uyanmak zorundamıyım. kız alalane asılıyor bizimkisi .. takmıyor. hayır birde kıza ne mesajlar çektim kocam gülme krizine griyor yanımda, kız bana mısın demiyor.

• gece gece dışarı mı çıkıcan,otur evinde,kavga çıksa mahalle ortasında düştüğün duruma bak,adam evin önüne geldiyse evede gelir,sakin ol,soğuk kanlı ol,evde dur derim ben..

• hayırlı olsun tatlım...evliliğinin tadını çıkar...

• Ya canım abartmissin esin haklı gelince özür dile barisin sakın gitme evden

1|0
    0|0
  • kıı savcılığa şikayet edene kadar eşin sert dılle bana mesaj cekme arama deseydi ya

0|0
    0|0
  • sevseydin bundan dolayı tokat atmazdın. Ben olsam senle barışmazdım bir daha. Helal olsun o adama ki oda sana atmamış.

0|0
    0|0
    • bide gitsem mi yanına diyorsun. Bu kadar egoistsen neden evlendin bu gururla bacım?

• Ama ne kadar özürde dilesen hep içinde kalacak. Çok yanlış yaptın bacım çok.

• şimdiden sonra kocanın aklında yoksa bile getirdin o kızı. Bu kadar kapris, tirip bir erkek çekmez. Evlisin artık, genç kızlık tiriplerin işlemez bacım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...