Sevdiğiniz Blues ve Jazz Kadın Solistler Kimlerdir?

Sevgili K.S. sakinlerimiz ve de sakinelerimiz..

Efenim şöyle "gırtlağına sağlam" özellikle kadın solistlerden bir kaç örnek rica edeceğim.. Bakalım bilinmedik neler çıkacak merak ediyorum..

o eşsiz parmaklarınıza zeval gelmesin..

linkleriniz bereketlensin..

müzik zevki tavan yapsın ..

mümkünse blues jazz ve rock türevleri olsun!

herkese iyi eğlenceler..

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• link bu biraz eski ama işini görür :))

link yasemin mori aşktır.. <3

link

link

link pink floyd kandır candır reisdir..bu şarkıyı dinlemeden ölme..çünkü ölümü hissettiriyor çohoş :)

0|1
    0|0
    • Ben de eskiyim hiç sorun değil..:) Yasemin Mori'yi de tanıyan az kişiden biriyle karşılaştıgıma memnun oldum:) Bence de ^^3 :)) Pink Floyd'u duymamış olayım;) ( herald yani) Çok teşekkür ederim biraz yasemin dinleyeyim iyi hatırlattınız

• önemli değil :)

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 9

• renee olstead

joss stone

randy crawford ( bu kadına bayılıyorum. hatta gimme the night parçasını dinle mutlaka!)

şuan aklıma gelen bunlar.

0|1
    0|0
    • Joss hatuna aşığım zaten.. hani nasip olsa kalem kağıt verseler çiz deseler anca onu çizerdim:) Randy yi tam anımsadım diye bakayım dedim "Almaz" bilinmez mi yahu müthiş parça.. teşekkürelr

• Melody Garnot

0|1
    0|0
  • kadın olmasa da bill withers'ı dinlemeni tavsiye ediyorum

link

0|1
    0|0
    • Bill üstad candır yahu bilinmez olur mu teşekkürler :)

• soul dinliyor musun?

• İşin aslı hemen hepsini dinliyorum ama biraz daha rock sounduna yakın şeyler daha ilgimi çekiyor..şimdi soul da da hani bir iki parça alıştığın ses bakıyorsun dıp tıs dıp tıs iyice işi pop'a ve club'a çeviriyor.. o yüzden temkinli temkinli dinliyorum mu diyim çok uzattım ama:)) yahu şu sıra Adele çok başarılı artık müziğin neresinde kalırsa.. bakalım

• vallaha bu aralar smoot jazz acayip hoşuma gider oldu :)

0|1
    0|0
  • hayatımda 3 kadın bilirim biri aziza mustafa zadeh, biri janis joplin, biri de ikbal eski sevgilim

0|1
    0|0
  • bak simdi sagopa denen adamin jazz ve blues hakkindaki yorumu geldi aklima elim ayagim titriyo

0|1
    0|0
  • Amy, Jimi Hendrix, Mahmut Tuncer.

0|1
    0|0
  • melody garnot

0|1
    0|0
  • Türklerden Jehan Barbur, Ceylan Ertem de süperdir.

0|1
    0|0
    • aa evet akustikhane gibi bir program vardı sanırım orada tanışmıştım kendileriyle hiç fena değil

• bende ortaçgil sayesinde tanıştım kendileriyle :)

Yükleniyor...