Hiç kitap okumayan insanlar nasıl olur?

Kitap sevmeyen hiç kitap okumayan kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Bence hiç bir şey olmasa cümle kurmayı öğretir yahu.Bunu bile yapamayanları burada görüyoruz çokça...

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• yokmuşlar gibi davranıyorum.tamam herkes filozof olsun demiyorum ama kitaplar hayalleri,hayaller karakteri besler bence kulaktan dolma bir karaktere sahip olmak bir insanın kendine yapabileceği en kötü şeydir.kendini düşünmeyen birini bende düşüneyim.

0|1
    0|0
    • Evet katılıyorum.Mesele bilgi meselesi değildir.İnsanın dili bakışı hayal dünyası dünya görüşü değişir.Hep kendi gözleriyle değil başkalarının gözündende görür dünyayı...

Kızlar Ne Diyor 8

• Konuşması, cümle kurması sorunlu olur. Türkçe'de sıkıntı çeker.

0|1
    0|0
  • Kitap okumayan insanlar kültürsüz olurlar kendilerini ifade etmek isterken edemezler çünkü yeterli kelime haznesi yoktur

0|2
    0|0
  • etrafımız onalrla dolu düşünmeyen insanlar için ben neden birşeyler düşüneyim ki

0|1
    0|0
  • Benim gördüğüm kadarıyla çoğu ön yargılı oluyor.

0|1
    0|0
  • kitap okumaya zamanı olmayanları anlarım da kitap sevmeyenler için bir şey diyemiyorum

0|1
    0|0
  • Kitap okumayan insan bence ruhu tamamlanamaz o kişinin

0|1
    0|0
  • zamanında çok okuyordum artık arada sırada pek bişey değişmiyor nette okuduklarım artı izlediklerim yetrli geliyor bana

0|0
    0|1
  • onlarda bizim gibi insanlar sonucta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• böyle olur link

1|1
    0|0
  • Bu sitedeki beyinsizler gibi olur.

Etrafina guzel bak.

Aptal otesi ultraviyole isiktan gecilmiyor burasi..

0|1
    1|2
  • Kendi seçeneğidir, kitap okumayıp, kitap okuyandan daha bilgili, kültürlü olan çok kişi var tanıdığım.

0|1
    0|0
    • yarim yamalak bilgi kirintilari bilgi ve kultur sinirlari icersine giremez.

• Mesele sadece bilgi meselesi değildir.İnsanın dili bakışı hayal dünyası dünya görüşü değişir.Hep kendi gözleriyle değil başkalarının gözündende görür dünyayı...

• @Tedd yarım yamalak bilgi kırıntılarını her kitap tamamlamaz. Benim burda dikkat çekmek istediğim nokta kitap okumayan arkadaşları küçümsemeyin.

@Soran Telepati olsunbaşka bir unsur olsun fark etmez, siz kişinin hayal dünyasını ondan daha iyi bilemezsiniz ve her insanın bir hayali vardır. Olmak istediği hayal. Şu an bile 2. şahısları oynayan sayın kitap okuyucuları, anlamlı cümle kurmak için kendilerini batırmazsa daha hoş olur.

Bilgilendirme: Ben de kitap kurdu sayılabilirim.

• Kitap okumamakla ovunenler...

acinasi haldesiniz...

0|0
    1|1
    • Kimsenin övündüğü yok küheylan... Nedir bu edepsizlik?neden gocunuyorsun?Hiç mi okumadın yoksa?

• Pardon özür:)Yanlış okumuşum...

• biliyorum.o yuzden tirnak icinde bir daha yazdim.

• onların o kitapları yazanlar olduğunu.

0|0
    0|0
  • Okumaya başladığı 10larca kitabı bitirmiyen benim gibi türlerin alt sürümüm kendisi.

0|0
    0|1
  • o kadar çok kitap okuyan arkadaşım varki cümle kurmakta zorlanmazlar gayet akıcıdır konuşmaları, kültürlüdürler ben kitap okumam okumak isterim ama beni itecek biri yok .hayatımda , kitap okumayan arkadaşlarımda var gözlügümü çıkarıp baktıgımda onlar hayatı daha iyi biliyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...